سردار علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران از دستگیری سارق حرفه ای محتویات داخل خودرو خبر داد و گفت: متهم به 100 فقره سرقت در سه ماهه اخیر اعتراف کرد.

به گزارش  گویای صنعت، سردار “علی ولی پور گودرزی” رئیس پلیس آگاهی تهران در توضیح این خبر بیان داشت: با وقوع یک فقره سرقت محتویات داخل خودرو و ارجاع پرونده از کلانتری ۱۱۲ ابوسعید به این پلیس، بررسی موضوع و شناسایی متهم یا متهمان پرونده ، در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با مراجعه کارآگاهان به محل وقوع جرم مشخص شد که خودروی سارق در پارکینگ ساختمان به مدت طولانی متوقف بوده است و سارق یا سارقان به دفعات مختلف از داخل خودرو محتویات آن را سرقت کرده اند، افزود: با توجه به شیوه سرقت ظن کارآگاهان به داخلی بودن سرقت نزدیک شد.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: با تحقیقات انجام شده و رصدهای اطلاعاتی مشخص شد که احدی از ساکنین سابقه دار بوده و به دفعات مختلف به جرم قاپ زنی و سرقت محتویات خودرو و جعل دستگیر و تحمل کیفر داشته است.
سردار ولی پور گودرزی به کنترل تردد متهم اشاره شد و گفت: متهم تحت تحقیقات کارآگاهان قرار گرفت و متهم در پی جویی های انتظامی به جرم خود مبنی بر سرقت محتویات از خودروی همسایه اعتراف کرد.
رئیس پلیس آگاهی تهران به انتقال متهم به پلیس آگاهی و اعتراف وی به ۱۰۰ فقره سرقت مشابه در ۳ ماه اخیر اشاره کرد و گفت: شناسایی مال باختگان در دستور کار قرار دارد و کشف جزئیات پرونده کماکان ادامه دارد.