سرهنگ شریفی گفت: خودروها بین خطوط حرکت می کنند و نظم خاصی را بوجود آورده اند.

به گزارش گویای صنعت، سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز چهارشنبه ۱۱ آذر ماه ۱۴۰۲ از سطح معابر بزرگراههایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع ترافیک در مسیرهای غربی ، شرقی و جنوبی به سمت مرکز شهر تهران و معابری پرتردد و دارای ترافیکی سنگین در سطح پایتخت بودیم .
سرهنگ شریفی افزود : ترافیک در بزرگراههای علامه ، شیخ فضل الله ، آبشناسان ، چمران، سنگین و در حال تردد و حرکت می باشد.
وی ادامه داد : بزرگراههای همت ، نواب ، زین الدین ، بابایی و میدان سبلان شاهد ترافیکی سنگین و بزرگراه ارتش فعلا خلوت است .
وی بیان داشت : خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و جانبازان از میدان امام رضا (ع) ، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند و داخل تونل توحید ترافیک منظم و در حال حرکت می باشد .
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ همچنین گفت : تیم های پلیس راهور تهران بزرگ بمنظور اجرای طرح جناغی ها در معابر بزرگراهی حضور دارند تا از حرکت و تغییر مسیرهای ناگهانی خودروها جهت ورود به رمپ ها و خروجی بزرگراهها خودداری کرده و با این کار نظم خاصی را به معابر شهری می دهند.