اگر طرح شناور سازی تردد کارکنان انجام شود و مسئولین ادارات این قضیه را کنترل نمایند که اتفاق بیافتد قطعا در روان سازی ترافیک پایتخت به ما خیلی کمک خواهد کرد.

به گزارش گویای صنعت، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور از طرح هیئت وزیران در خصوص اجرای طرح شناور سازی ساعات تردد کارکنان در سطح معابر و از کاهش ترافیک در صورت اجرای طرح در سطح شهر تهران خبر داد .
به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور صبح امروز در برنامه زنده شهر امن در استودیو پلیس پایتخت که از شبکه پنج سیما پخش می شد حضور یافت و در خصوص طرح شناور سازی تردد کارکنان توضیح داد .
سرهنگ موسوی پور گفت : در فصل تابستان امسال یک ساعت ساعات کاری بدلیل شناور سازی ساعات تردد کارکنان به عقب کشیده شد .
وی افزود : این شناور سازی کمک بسیار خوبی در بحث کاهش ترافیک در طول روز و در فصل تابستان داشت .
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت : در فصل پاییز و زمستان امکان به عقب کشیدن ساعات کاری وجود ندارد ولی طرحی که مصوبه هیئت وزیران هست بحث شناور سازی شروع ساعات کاری ادارات یعنی از ساعت ۷ تا ۹ صبح می باشد .
سرهنگ موسوی پور افزود : کارکنان ادارت با اجرای این مصوبه می توانند از ساعت ۷ تا ۹ صبح و در یکی از این ساعات در محل کار خود حاضر شوند که اگر این طرح توسط ادارات انجام شود و مسئولین ادارات این قضیه را کنترل نمایند که این اتفاق بیافتد قطعا در روان سازی ترافیک شهر تهران به ما خیلی کمک خواهد کرد .