معاون ورزش آقایان سازمان ورزش شهرداری تهران با حضور در منطقه ۱۷، گفت: اگر قرار است دوستان مسابقات گل کوچک برگزار کنند، تمام سرمایه خود را روی منطقه ۱۷ بگذارند. این مسابقات برای منطقه ۱۷ نیست و منطقه ۱۷، فقط میزبان است و این مسابقه، اعتبار شهر و سازمان ورزش است.

به گزارش گویای صنعت، جلسه ای با حضور علیرضا بهرمن معاون ورزش آقایان سازمان ورزش شهرداری تهران، میثم آل بویه مشاور و مدیر حوزه شهردار، جعفری معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه و جمعی از معاونین و مدیران شهری منطقه و مدیران ورزش آقایان مناطق ۲۲ گانه شهر تهران برگزار شد.

بهرمن در این جلسه با بیان اینکه قرار است یک اتفاق بزرگ در منطقه ۱۷ انجام شود، گفت: همه ما باید در این امر کمک کنیم، درست است منطقه ۱۷ میزبان است، اما این مسابقات اعتبار شهر است و ان شالله به زودی تبلیغات میدانی و شهری آن شروع می شود و قطعا استقبال خوبی از این مسابقات خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه همه ما کنار هم هستیم، افزود: اگر قرار است دوستان مسابقات گل کوچک برگزار کنند، تمام سرمایه خود را روی منطقه ۱۷ بگذارند. این مسابقات برای منطقه ۱۷ نیست و منطقه ۱۷، فقط میزبان است و این مسابقه همان طور که گفته شد اعتبار شهر و سازمان ورزش است.

معاون ورزش آقایان سازمان ورزش شهرداری تهران، تصریح کرد: طی دو سال گذشته اتفاقاتی همچون مسابقات قهرمان شهر، در سازمان ورزش رقم خورد. این رویداد هم اتفاق بزرگی خواهد بود. ان شالله با قدرت وارد شوید تا بتوانیم یک کار بزرگ به نمایش بگذاریم.

بهرمن اظهار کرد: تا پایان سال برنامه های ویژه ای در نظر گرفته ایم که ان شالله به یاری خدا انجام دهیم؛ یکی از کارهای بزرگ که قرار است شما رقم بزنید به میزبانی منطقه ۲۲ و مسابقات ساحلی خواهد بود. در مسابقات ساحلی آنطور که باید و شاید در تهران و در شان شهروندان، یک اتفاق بزرگ رخ نداده، لذا بایستی برنامه ریزی کنیم این اتفاق بزرگ رقم خورد.

وی افزود: همه می دانیم دنیا در حوزه مسابقات ساحلی در حال رشد است و حتی شورای المپیک آسیا، بازی هایی را به نام بازی های آسیایی ساحلی در برنامه های خود قرار داده است، اما ما غافلیم، ولی ان شالله می خواهیم با والیبال و فوتبال ساحلی استارت آن را بزنیم.

بهرمن گفت: برای این کار یک فضای خوب در جوار دریاچه خلیج فارس در منطقه ۲۲ در نظر گرفته ایم. قبلا در تهران کار ساحلی انجام شده، منتها این یک کار فاخر است که ان شالله انجام می دهیم. دنیا کار را در ساحل برده، چراکه طرفداران بسیاری دارد، بنابراین این کار را باید در تهران به عنوان ورزش ساحلی احیا کنیم.

معاون ورزش آقایان سازمان ورزش شهرداری تهران، تصریح کرد: امید داریم به فضل الهی همه برنامه هایمان اجرا شود، به طور ویژه انرژی خود را روی همین برنامه فوتبال گل کوچک جام رمضان در منطقه ۱۷ بگذارید تا یک کار فاخر و در شان شهروندان انجام دهیم.

در ادامه آل بویه در بخشی از صحبت های خود، گفت: یک گاراژ بزرگ ۱۳ هزار
متری در منطقه وجود دارد که در حال اجرای کارهای زیرسازی آن هستیم و بخشی از آن صرفا برای کارهای ورزشی آسفالت می شود و ان شالله می خواهیم افتتاح آن با مسابقات گل کوچک باشد.