رئیس شورای اسلامی شهر تهران در آیین آغاز دومین دوره طرح "من شهردارم" در برج میلاد، گفت: شهروندان به اندازه یک آجر در ساخت شهر خود سهیم باشند و قطعاً دلسوزی و مشارکت شهروندان، زیست بهتری را برای شهر فراهم خواهد کرد.

به گزارش گویای صنعت، آیین آغاز دومین دوره طرح “من شهردارم” با حضور مهدی چمران، رئیس شورای اسلامی شهر تهران؛ پرویز سروری، نائب رئیس شورا؛ علیرضا نادعلی، سخنگوی شورا؛ عباس آخوندی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه؛ میثم مظفر، نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه؛ علیرضا زاکانی، شهردار تهران، شهرداران و رؤسای سازمان ها و شرکت های وابسته به شهرداری تهران در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.
مهدی چمران، با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیها و محکومیت رژیم غاصب صهیونیستی در کشتار مردم مظلوم و مقتدر فلسطین، اظهار داشت: در گذشته مدیریت شهری در برنامه ریزی و بودجه ریزی ها از معتمدین و شورایاری ها در نواحی مختلف با  نظر خواهی و دریافت پیشنهادات شهر را اداره می کرد که امروز، با طرح بسیار خوب “من شهردارم” همه مردم در امورات شهر خود سهیم و دخیل خواهند شد.
چمران در ادامه تصریح کرد: در گذشته عقب افتادگی های زیادی به وجود آمده و باید این عقب افتادگی ها را با برنامه ریزی صحیح، جبران کرده و رو به جلو، حرکت و پیشرفت کنیم.
وی افزود: باید هر شهروند، به اندازه یک آجر در ساخت شهر خود را سهیم بداند و با دلسوزی و مشارکت در امورات شهری زیست بهتری برای همه مردم به وجود خواهد آمد.
رئیس شورای شهر تهران در پایان گفت: طرح “من شهردارم”، یک طرح کامل و جامع است که بر اساس آن، همه شهروندان می‌توانند با یک تلفن همراه، در تنظیم بودجه سالانه شهر مشارکت کنند. آنها می‌توانند با پیشنهاد، انتقاد و نظارت مدیریت شهری را در اجرای درست پروژها یاری کنند.