شهردار منطقه ۴ ار ارتقای امنیت اجتماعی و رضایت شهروندان خبر داد و گفت: طی طرح ضربتی که سه روز مداوم انجام شد، چهره منطقه از معتادان پاکسازی شد.

به گزارش گویای صنعت، “علی اصغر کمالی زاده” در این رابطه گفت:در راستای ارتقای سطح امنیت اجتماعی و اجرای منویات شهردار محترم تهران پیرامون جمع آوری و پاکسازی محلات ، بوستان ها و فضاهای عمومی شهر  از معتادین متجاهر و در خواست های متوالی شهروندان معزز منطقه در این خصوص ،  طرح ضربتی و فوریتی مذکور در سه روز گذشته در  منطقه ۴ اجرایی شد.
وی افزود: این عملیات با نظارت مستقیم سردار محمدیان فرمانده انتظامی تهران بزرگ و همکاری مجموعه فراجا، یگان ویژه، سرکلانتر چهارم ، ستاد مبارزه با مواد مخدر، کلانتری های سطح منطقه و مشارکت و پشتیبانی  شهرداری منطقه ۴ در بزرگراه شهید زین الدین و به ویژه بوستان جنگلی شیان و لویزان اجرا گردید.
کمالی زاده با اشاره به جزییات این اقدام گفت: .این طرح سه روزه که از تاریخ ۲۴الی۲۶ آبان ماه انجام شد، با تلاش بیش از هزار نفر از نیروهای انتظامی در هر روز و بررسی و رصد  کلونی‌ها و پاتوق های معتادین متجاهر انجام شد .
شهردار منطقه ۴ اشاره کرد: در این سه روز بیش از ۱۰۰نفر از مواد فروشان و خرده فروشان دستگیر و تحویل دستگاه قضایی شدند.
کمالی زاده در پایان گفت: این شهر متعلق به شهروندان فهیم و عزیزمان است و آنها حق دارند بی دغدغه و با خیال آسوده در آن زندگی کنند ، پس ما بعنوان مدیران و مجریان نظم و آرامش وظیفه خدمت رسانی و امنیت شهر را برعهده داشته و در این راه مهم همواره کوشا خواهیم بود.