شهردارمنطقه 4 گفت: در طرح "من شهردارم 2" شهروندان شمال شرق تهران می توانند از بین 200پروژه ثبت شده این منطقه دراین مرحله از طرح،پروژه مورد نظر محله خود را انتخاب و در نظرسنجی شرکت کنند.

به گزارش گویای صنعت،  ” علی اصغر کمالی زاده” با بیان این خبر افزود: مفتخریم در سال گذشته و در مرحله اول این طرح بیش از ۴۴ هزار نظر در سامانه پروژه های پیشنهادی شهروندان ثبت و بررسی شد و در مرحله دوم این طرح شهروندان می توانند به پروژه مورد نیاز منطقه و محله خود براساس اولویت بندی رای داده تا به مرحله اجرا در بیاید.
وی ادامه داد: در بین چند هزار پروژه پیشنهاد شده این طرح ۲۰۰ پروژه متعلق به منطقه چهار می باشد که از این تعداد ۱۴ پروژه با موضوع اجتماعی – فرهنگی، ۳۶ پروژه متعلق به حوزه فنی و عمرانی و ۱۴۲ پروژه به موضوعات خدمات شهری پرداخته و در حوزه ترافیک ۸ پروژه ثبت شده است.
شهردار منطقه ۴ با اشاره به اینکه شهروندان برای داشتن شهری ایده آل با انتخاب های صحیح و به موقع خود می توانند بهترین تصمیم ها و برنامه ها را برای مدیریت شهر خود گرفته، همراه و یار شهرداری ها باشند، گفت:خوشبختانه مرحله اول این طرح با استقبال خوبی از اهالی محلات بیست گانه منطقه ۴ روبرو شدکه نشان دهنده اعتماد شهروندان به مدیریت شهری بود و امید است در این مرحله نیز شاهد مشارکت بیشتر و بهتر شهروندان باشیم.
او تصریح کرد: از شهروندان محترم شمال شرق شهر دعوت می شود تا با مراجعه به آدرس https://manshahrdaram.tehran.ir/پروژه های مورد نظر خود را در طرح “من شهردارم ۲” انتخاب کرده و ما را در داشتن شهری امن، آراسته و سلامت یاری رسانند.