رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از برق گرفتگی و فوت سارق حرفه ای اماکن خصوصی هنگام سرقت سیم کشی ساختمانی در محله پاسداران، خبر داد.

به گزارش گویای صنعت، سرهنگ “محمد گودرزی ”  گفت: فروردین ماه امسال با وقوع سرقت سیم کشی ها و لامپ چندین ساختمان در محدوده “پاسداران” تهران، رسیدگی به موضوع سریعاً در دستور کار تیمی از ماموران کلانتری ۱۰۲ این پلیس قرار گرفت و با توجه به اهمیت موضوع، عوامل این یگان وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تحقیقات پلیسی ادامه تا اینکه در ساعت ۹ صبح امروز بیست و دوم فروردین ماه امسال ماموران کلانتری با خبر شدند که سارق سابقه دار در آخرین سرقت خود از برجی در محدوده خیابان “گلستان” در حالی که اقدام به باز کردن لامپ های نمای ساختمان کرده بود دچار برق گرفتگی شدید شده است.
سرهنگ گودرزی عنوان کرد: تیم عملیات کلانتری پاسداران پس از دریافت این اطلاعات راهی محل وقوع جرم شدند و در بازرسی اولیه مشخص شد که متهم پس از برق گرفتگی و پرتاب شدن از ساختمان، در صحنه سرقت جان خود را از دست داده است.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم ۴۰ ساله از سارقان حرفه ای منطقه و دارای چندین فقره سابقه سرقت و تحمل حبس در زندان بود اظهار داشت: تلاش برای کشف جزئیات پرونده کماکان ادامه دارد.