سرهنگ محمد قاسم طرهانی فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری مالخر حرفه ای و سابقه دار لوازم خودروهای مسروقه در "ری" ،خبر داد.

به گزارش گویای صنعت، سرهنگ “محمد قاسم طرهانی” در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی ادامه تحقیقات از سارقان حرفه ای لوازم و قطعات خودرو که در شهرستان”ری” اقدام به سرقت می نمودند کارآگاهان پلیس در یکم آبان ماه امسال هویت و مشخصات مالخر لوازم خودرو را شناسایی کردند.
وی افزود: با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات اطلاعاتی، سرانجام در دوم آبان ماه مخفیگاه متهم را در محدوده”شهرری” شناسایی کردند و پس از انجام هماهنگی های لازم با مراجع قضائی روز گذشته تیم های عملیات پلیس آگاهی به محل اعزام شدند.
سرهنگ “طرهانی” با اشاره به دستگیری متهم بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه وی تعداد ۵ عدد رینگ و لاستیک، ۷ عدد ساب، ۱۵ جفت باند، و … مسروقه کشف شد که به همراه متهم به آن پلیس منتقل شده و ماموران تحقیقات تخصصی خود را جهت تکمیل پرونده آغاز کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: در تحقیقات انجام شده متهم ۳۷ ساله سابقه دار به بزه انتسابی و خرید بیش از ۲۰ فقره لوازم مسروقه معترف گردید که جهت سیر مراحل قانونی به دادسرای شهرری اعزام و سپس روانه زندان شد.