حجت الاسلام ادیانی گفت: الحمدلله مجموعه انتظامی در حوادث و فتنه های سال های اخیر ثابت کرد که در خدمت امنیت کشور و مردم است و برای خدمتگزاری و ایجاد نظم و آرامش همه جانبه برای مردم سراسیمه است.

به گزارش گویای صنعت، حجت‌الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در یازدهمین جلسه قرارگاه نوروزی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، بیان داشت: بسیار خرسندم که در اولین روزهای سال۱۴۰۲ که بهار طبیعت تقارن پیدا کرده است با بهار معنویت و عبادت و بندگی در جمع شما مجاهدان فی سبیل الله و خدمتگزاران صادق و شایسته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضور پیدا کردم.

وی ادامه داد: بزرگترین نعمتی که خداوند متعال به ملت ایران ارزانی داشت نعمت انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی است و بسیار جای شکر دارد که به ما توفیق درک انقلاب اسلامی و خدمتگزاری به این نظام مقدس و مردم نجیب و سرافراز ایران را به ما ارزانی داشتند. بواسطه این نعمت بی بدیل و عنایت خداوند سبحان سجد شکر به آستان او می ساییم و با او عهد می بندیم که تا پای جان از این نظام ولایی و آرمان‌های امام عزیز و شهدای والامقام حراست و پاسداری کنیم.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور گفت: تکلیف ما این است که به واسطه این عنایت خداوند که ما را برگزید و در سازمان مقدس انتظامی به عنوان سرباز نظام و انقلاب و نائب امام عصر (عج )قرار داد اینکه به صورت شبانه روز خدمتگزار مردم باشیم و امنیت و آرامش پایدار را برای مردم عزیزمان به ارمغان بیاریم.

حجت الاسلام ادیانی افزود: فرصت بی نظیر ماه مبارک رمضان را قدر بدانیم و در جهت معنویت افزایی خودمان تلاش کنیم. آنچه که روایات به ما می گویند این است که کارهای زیاد خودمان را ناچیز بدانیم و در خدمتگزاری به مردم سر از پا نشناسیم.

نماینده ولی فقیه در انتظامی کشور گفت: مردم عزیز و انقلابی ما شایسته بهترین و بالاترین خدمت هستند و ما باید در برابر مطالبات به حق مردم به معنای واقعی کلمه پاسخگو باشیم. شکر سربازی این نظام این است که همه کارکنان انتظامی با روحیه معنوی و جهادی، امنیت را در همه جنبه های عمومی و اخلاقی و اجتماعی در سراسر کشور برقرار کنند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا در پایان گفت: الحمدلله مجموعه انتظامی در حوادث و فتنه های سال های اخیر ثابت کرد که در خدمت امنیت کشور و مردم است و برای خدمتگزاری و ایجاد نظم و آرامش همه جانبه برای مردم سراسیمه است و ملامت دشمنان و فتنه گران و آشوبگران در اراده مصمم و قوی کارکنان انقلابی انتظامی تاثیری ندارد چرا که مجموعه انتظامی مظهر اقتدار نظام اسلامی است و با هر گونه بی نظمی و فتنه گری و آشوبگری و مخلان امنیت کشور قاطعانه برخورد خواهد کرد.