جانشین پلیس راه راهور فراجا گفت: محور سمیرم در استان اصفهان مسدود شده است، لذا هموطنان از تردد در این مسیر پرهیز کنند.

به گزارش گویای صنعت، سرهنگ سیاوش محبی در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی مسیرهای مواصلاتی کشور اظهار داشت : باتوجه به بارش برف در روزهای اخیر و همچنین استمرار بارش ها در اغلب استان های کشور ، توصیه ما این است که هموطنان عزیز حتی الامکان از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند .
وی در ادامه در خصوص مسدودی مسیرهای مواصلاتی کشور گفت : در استان اصفهان مسیر سمیرم از دیروز به دلیل برف و کولاک شدید بسته شده است و امکان تردد در این مسیر وجود ندارد.
جانشین پلیس راه راهور فراجا افزود : در استان کهکیلویه و بویر احمد محور یاسوج به گچساران تردد بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نمی باشد .
سرهنگ محبی با بیان اینکه همکاران ما در حالت آماده باش قرار دارند، افزود : ما محور های پرتردد را تحت پوشش ترافیکی ویژه قرار داده ایم و تخلفات حادثه ساز خط قرمز پلیس است .
جانشین پلیس راه راهور فراجا در خصوص بستن مسیرهای خطرناک گفت : از آنجایی که هواشناسی به صورت نقطه ای اعلام نمی کند که دقیقا کدام نقطه از مسیرها یخبندان می شود، لذا تشخیص مسدود شدن مسیرها برعهده همکاران ما قرار دارد و هر موقع که احساس کنیم تردد در مسیری خطرناک و تهدیدی برای جان رانندگان و سرنشینان خودرو بشمار می رود، قطعا برای حفظ جان هموطنان عزیز ، از تردد وسایل نقلیه در مسیرهای مذکور جلوگیری خواهد شد.