مدیرکل کمیته امداد استان تهران از ساعت 9 الی 10 صبح روز یکشنبه 8 مرداد ماه 1402 با حضور در استانداری تهران آماده پاسخگویی به مردم از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) است.

به گزارش گویای صنعت، میثم شمسیان، سرپرست اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان تهران، گفت: با هماهنگی و برنامه‌ریزی دفتر بازرسی استانداری و در راستای اجرای نظام مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد و تبیین اهداف دولت مبنی بر استمرار تعامل میان مردم و دولت و پاسخگویی به درخواست ها، پیشنهادات، انتقادات و مشکلات هم‌وطنان گرامی سیدابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران پاسخگوی هم میهنان محترم خواهد بود.

وی افزود: در همین راستا شهروندان استان تهران می‌توانند با شماره ۱۱۱ تماس گرفته و درخواستها، پیشنهادات، درخواست ها، انتقادات و شکایات خود را به‌طور مستقیم با مدیرکل کمیته امداد استان تهران در میان بگذارند.

شمسیان، بیان کرد: ارتباط از طریق سامانه سامد به‌منظور ایجاد بستری مناسب برای برقراری ارتباط دو سویه میان مسئولان و مردم با هدف عدالت محوری، پاسخ‌گویی سریع به شکایات و مطالبات مردمی، کاهش مراجعات، جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه مردم انجام می‌شود.