مراسم تودیع و معارفه بخشدار کهریزک با حضور حمید زمانی فرماندار ویژه شهرستان ری، حجت الاسلام والمسلمین استیری امام جمعه و رئیس حوزه قضایی بخش کهریزک، اعضای شورای معاونین فرمانداری، اعضای شورای تامین بخش کهریزک، بخشداران و شهرداران شهرستان ری، رییس شورای بخش کهریزک، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاهای تابعه بخش کهریزک، رؤسای ادارات و اصحاب رسانه در محل بخشداری کهریزک برگزار گردید.

به گزارش گویای صنعت،مراسم تودیع و معارفه بخشدار کهریزک ظهر امروز با حضور حمید زمانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، حجت الاسلام والمسلمین استیری امام جمعه و پیرسرایی رئیس حوزه قضایی بخش کهریزک، اعضای شورای معاونین فرمانداری، اعضای شورای تامین بخش کهریزک، بخشداران و شهرداران شهرستان ری، رییس شورای بخش کهریزک، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاهای تابعه بخش کهریزک، رؤسای ادارات و اصحاب رسانه در محل بخشداری کهریزک برگزار گردید.

 

حمید زمانی فرماندار ری در مراسم معارفه بخشدار جدید کهریزک گفت:توانمندترین افراد را برای مدیریت بخش های مختلف شهرستان انتخاب کرده ایم.

وی ادامه داد: برای ارزیابی هر شخصی باید وضعیت قبل و بعد از حضور شخص در مسند واگذار شده را بررسی کرد و حجم و تاثیر اقدامات انجام شده پی برد.

زمانی تاکیدکرد: اسقبال مردمی از رئیس جمهور، موفقیت بزرگی برای شهرستان ری بود و با دستور و تاکید رئیس جمهور کار با قوت در این شهرستان برای خدمت به مردم ادامه دارد.

فرماندار ویژه شهرستان ری بیان داشت: کهریزک جای کار بسیاری دارد، شخصی به عنوان بخشدار کهریزک انتخاب شد که بتواند در این بخش حساس و استراتژیک بیش از پیش خدمت کند.

 

در گوشه ای دیگر از این مراسم هادی بادلی بخشدار جدید کهریزک در مراسم تکریم و معارفه گفت:در انقلاب اسلامی تودیع و معارفه نداریم و فقط سنگر خدمت عوض می شود.

وی بیان داشت: علمدار ما در شهرستان ری حاج حمید زمانی است و بنده به عنوان یک سرباز کوچک در مجموعه شهرستان ری وظیفه کمک به وی را دارم، کمک به فرماندار کمک به دولت سیزدهم و در مجموع انقلاب اسلامی است.

بخشدار جدید کهریزک توضیح داد:از همه مسئولین و اقشار مردم خواهش دارم با پیشنهادات خود در همه زمینه ها بنده را در این مسئولیت خطیر یاری نمایند.

وی گفت: از ظرفیت و پتانسیل گروه های جهادی در راستای پیشبرد اهداف استفاده خواهیم کرد.

بادلی اظهارکرد: از همه به ویژه اصحاب رسانه تقاضا دارم با نقدهای منصفانه و منطقی در راستای احقاق حقوق مردم گام بردارند.

وی ادامه داد: بخش کهریزک از مهمترین بخش های شهرستان ری و به عنوان منطقه اقتصادی شهرستان و استان تهران می باشد.

بادلی اشاره کرد: عمده برنامه های ما در قالب فعالیت های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی می باشد که امیدواریم بتوانیم با کمک دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی و مدیران مجموعه دستگاه های اجرایی در راستای مرتفع نمودن معضلات و مشکلات بخش کهریزک حرکت کنیم.

 

امین بابایی بخشدار سابق کهریزک در مراسم تکریم و معارفه ضمن ارائه گزارش عملکرد از سه سال تصدی خود در این پست گفت:بخش کهریزک از مناطق استراتژیک در کشور است و ویژگی های منحصر به خود را دارد از همین رو رویکرد خاصی در خدمت رسانی به مردم می طلبد.

وی ادامه داد: طی سه ساله‌ گذشته ۴۷۰ قلع و قمع ابنیه غیرمجاز و آزادسازی ۱۴۸ هکتار اراضی ملی را داشتیم و نیازمند حمایت حوزه حاکمیتی برای مدیریت ساخت و سازها بودیم.

بخشدار سابق کهریزک  گفت: با کسب اعتبار حدود ۳۰ میلیارد تومان و حمایت متقابل با همان وجه اعتبار از سامانه آبفا و در مجموع با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان، بخش کهریزک این توفیق را داشت که تمام آب لوله کشی منازل شهری و روستایی با آب سد ماملو و کرج سیراب شود که اتفاقی ماندگار بود.

بابایی با اشاره به تحقق ۹۲۵ میلیارد تومانی پروژه های عمرانی در حوزه‌ راه سازی و مدرسه سازی اضافه کرد: مجموعه بخشداری در زمینه درآمدی کار دشواری دارد و در سال ۹۹ درآمد ۱۵ میلیارد تومان، ۱۴۰۰ نزدیک به ۲۰ میلیارد تومان و امسال به دلیل چالش های اقتصادی ۱۴ میلیارد تومان کسب درآمد داشتیم.

حجت الاسلام والمسلمین استیری امام جمعه باقرشهر و کهریزک در مراسم معارفه بخشدار جدید کهریزک گفت: در ۳ سالی که بخشدار سابق کهریزک در مسائل اجتماعی، فرهنگی، عمرانی و دیگر ابعاد در جهت پیشرفت تلاش کردند با یاری خداوند شاهد موفقیت‌های چشمگیری بودیم.

امام جمعه بخش کهریزک مطرح نمود: در مسئله زیست محیطی گام‌های موثری را برداشتند و جز تشکر کاری از دست ما در مقابل زحمات ایشان برنمی‌آید و همچنین با حضور آقای زمانی در شهرستان خوشبختانه اقدامات موثری صورت گرفته و جای تقدیر دارد.

وی افزود: با آرزوی موفقیت برای بخشدار سابق  ارتباط آقای بابایی با بخش و مسئولین قطع نخواهد شد؛ بخشی از کار را قبلی‌ها انجام دادند و بخشی را آقای بادلی سکاندار جدید بخشداری کهریزک و مسئولین انجام خواهند داد و ما در کنار شما هستیم برای انجام امور خطیر بخش کهریزک.

حجت الاسلام استیری خاطر نشان کرد: در سال‌های گذشته با مسئولان مختلف کار کردیم و تمام تلاش ما همراهی برای انجام کار مردم بوده و نفع آن بدون هیچ منتی باید برای مردم باشد.

 

در این مراسم فرماندار شهرستان ری با اهداء لوح سپاس از زحمات و تلاش های امین بابایی در طول ایام تصدی پست بخشداری کهریزک تقدیر بعمل آورد. همچنین در ادامه جلسه حمید زمانی با اهداء حکم استاندار تهران به هادی بادلی وی را رسماً بعنوان بیست و سومین بخشدار کهریزک شهرستان ری منصوب کرد.