وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در حاشیه حیاط دولت در جمع خبرنگاران گفت: اعمال نرخ گاز مصرفی برای کلیه تاسیسات گردشگری و کارگاه های صنایع دستی، از قانون جدید و نرخ جدید مستثنی شد.

به گزارش گویای صنعت، سید عزت‌الله ضرغامی در حاشیه حیاط دولت در جمع خبرنگاران گفت: اعمال نرخ گاز مصرفی برای کلیه تاسیسات گردشگری و کارگاه های صنایع دستی، از قانون جدید و نرخ جدید مستثنی شد.

وی در این زمینه تصریح کرد: یعنی با مجوز وزارت میراث فرهنگی و صنایع دستی اعمال نرخ گاز مصرفی که جدیدا تصویب شد، معاف شدیم و با همان نرخ گذشته عمل می شود که با استقبال خوبی همراه شد و تشکل‌های گردشگری  بیانیه‌های مختلفی را جهت تشکر صادر کردند.
وزیر میراث فرهنگی همچنین با بیان اینکه ما در عمر دو ساله دولت مردمی، ۹۰۰ پروژه بالغ بر ۲۱۰ هزار میلیارد در حوزه گردشگری افتتاح کردیم و راهبرد اصلی دولت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است، عنوان کرد:  ۲۵۸۰ پروژه با عددی حدود ۳۷۰ هزار میلیارد تومان در حال ساخت است که انشاالله زمانی که به نتیجه برسد بیش از صد هزار نفر اشتغال برای آنها ایجاد خواهد شد.
ضرغامی تاکید کرد: الحمدالله با اقدامات متعددی که برای مصوبات مورد نیاز حوزه‌های کاری  انجام می‌شود، انشاالله آرام آرام مشکلات پیش پای توسعه حوزه‌های ماموریتی را برمی‌داریم.
رونالدو هم در ایران باید «بله» و «ایتا» نصب کند
سید عزت‌الله ضرغامی درباره حضور رونالدو در ایران، اظهار کرد: برخی می گویند رونالدو به ایران بیایند تکلیف سیم کارتش چه می‌شود؟ فکر می‌کنند ما در جیب خود سیم کارت آزاد داریم به رفقای خود می‌دهیم. چنین امکانی نداریم فعلا فقط به خبرنگاران چنین سیم کارتی داده‌ایم.
وی افزود: اگر رونالدو به ایران بیاید باید سکو بله و ایتا را نصب کرده و با خانواده و دوستان خود تماس بگیرد و به آن‌ها بگوید این سکوها را نصب کنند و از آن‌ها استفاده کند.