مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی شهرآفتاب از شروع نمایشگاه‌های شهرآفتاب در سال ۱۴۰۳ با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت پلاستیک ایران خبر داد.

به گزارش گویای صنعت به نقل از شهر،عباس تقدسی نژاد، مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب  اظهار داشت: نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک ایران-تهران با مشارکت تولیدکنندگان فراورده های پلاستیکی، ماشین آلات وتولیدکنندگان تجهیزات پلیمری، تولیدکنندگان مستربچ و کامپاندهای پلیمری از ۲۰ تا ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب برگزار می شود.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب افزود: به منظور کمک به صادرات محصولات صنعت پلیمر کشور،  تولیدکنندگان محصولات نهایی و هیات های تجاری منطقه ای در نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک ایران حضور خواهند داشت و میهمانان ویژه ای از فعالان صنعت پلیمر اوراسیا، کشورهای حوزه CIS و عراق، افغانستان، پاکستان، ارمنستان و کشورهای همسایه برای این نمایشگاه دعوت شده اند.

وی با بیان اینکه فضای اختصاص داده شده برای نمایشگاه پلاستیک بالغ بر ۲۵ هزار مترمربع است، گفت: تمام زیرساخت های اجرایی شهرآفتاب برای برگزاری این نمایشگاه آماده است و تمامی افراد که در حوزه مطالعاتی یا کسب‌وکار مرتبط با صنعت پلاستیک و پتروشیمی فعال هستند، می‌توانند در این نمایشگاه حضور یابند. از جمله این افراد و سازمان‌ها می‌توان به تولیدکنندگان محصولات پلاستیکی و لاستیکی، سازندگان ماشین‌آلات و ابزارآلات مربوط به این صنایع، سازندگان تجهیزات هوا فضا، صنایع بسته‌بندی و توزیع، صنایع قایق و کشتی و دیگر صنایع مرتبط اشاره کرد.