جلسه همفکری و نشست صمیمانه محمد صائبی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با مدیران روابط عمومی شهرداری های تابعه استان برگزار شد.

به گزارش گویای صنعت؛ جلسه همفکری و نشست صمیمانه محمد صائبی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با مدیران روابط عمومی شهرداری های تابعه استان برگزار شد.

صائبی در این جلسه با اشارهبه لزوم یکپارچگی موضوعات در شهرداری و لزوم برنامه ریزی برای انعکاس درست فعالیت‌های شهرداری اظهار داشت: وقتی نوع پوشش خبری با استفاده از ابزار نوین و جذاب باشد مخاطب ارتباط خوبی با خبر پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: روابط عمومی حرفه ایی به دنبال رضایت مندی شهروندی در تنظیم اخبار است، چراکه گفتن کارهای خوب و موثر انجام شده باعث امید آفرینی می‌شود.

مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران بیان کرد: استفاده از ابزارهای مختلف برای پخش خبر و ورود به این عرصه نیاز یک روابط عمومی پویا است، همچنین ارتباط با فرمانداری و شورا برای هماهنگی اقدامات و حفظ اصول روابط‌عمومی مورد انتظار استان است.

صائبی سپس گفت: ارزیابی شهرداری ها با ملاک‌های کاری حوزه خودشان مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

وی تصریح کرد: در فعالیت کمیته نام گذاری در شهرداری ها، لزوم نگاه محتوایی و تعریف پیوست رسانه ایی برای پروژه های عمرانی، طرح ها و اقدامات ضروری است.

مشاور استاندار تهران با اشاره به لزوم بیان اقدامات و توانمندی های روابط عمومی های شهرداری تهران به افزود: در یک فضای اشتراکی در قالب یک نمایشگاه این اقدامات و زحمات به نمایش گذاشته و عموم علاقه مندان و مسئولین برای بازدید حضور پیدا کنند.

صائبی اظهار داشت: برگزاری جلسات منظم با موضوعات قابل پیگیری در جلسات بعدی جزو برنامه ریزی روابط عمومی استان می باشد.

وی گفت: برنامه ریزی برای تعیین فضایی مشترک برای نمایش فعالیت‌های تمام استان به صورت عکس جز برنامه های بعدی می‌باشد.

گفتنی در پایان مدیران روابط‌عمومی شهرداری ها به بیان نقطه نظرات خود در خصوص موضوعات مطرح شده، پرداختند.