معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری نسبت به تخلفات کم فروشی و عرضه خارج از شبکه آرد هشدار داد و خواستار مشارکت شهروندان در شناسایی نانوایان متخلف شد.

به گزارش گویای صنعت، حمید زمانی طی پیامی اعلام کرد: دسترسی به نان با کیفیت و با نرخ و اندازه های قانونی تعیین شده حق تمامی شهروندان شهرستان ری است، اما برخی با سودجویی و کم فروشی در دسترسی به چنین حقی اختلاف ایجاد می کنند.

آردی که دولت با تلاش فراوان و پرداخت یارانه های کلان در اختیار شهروندان قرار می دهد، با سودجویی برخی افراد و کم فروشی عده ای نانوایان به صورت آزاد و با قیمتی به مراتب گران تر در بازار عرضه می شود و همین مساله در عرضه نان به میزان و با وزن مناسب مشکل ایجاد می کند، از همین رو فرمانداری ویژه شهرستان ری در تلاش است تا با سودجویان در این بخش جدا برخورد کند.

لازمه کوتاه کردن دست سودجویان و دلالان این عرصه، مشارکت و همکاری شهروندان است، از همین رو از تمامی شهروندان در اقصی نقاط شهرستان ری می خواهم تا در صورت مشاهده کم فروشی یا عرضه خارج از شبکه آرد، تخلف را به شماره ۰۹۹۳۹۵۰۸۵۱۸ پیامک نمایند تا در اسرع وقت نسبت به برخورد با این سودجویان اقدام شود.