چندی پیش جانشین رئیس پلیس راهور از فرسودگی و عدم استاندارد خودروهای تولید داخل انتقاد کرده بود که در این خصوص سخنگوی وزارت صمت به رکنا گفت: پلیس راهور بهتر است در گام اول ترافیک شهری را برطرف کند و بعد به کیفیت خودروها بپردازد.

به گزارش گویای صنعت به نقل از رکنا، سردار تیمور حسینی، جانشین رئیس پلیس راهور فراجا به تازگی درخصوص کیفیت خودروهای داخلی انتقاداتی را مطرح کرد و با بیان اینکه ۱۷ میلیون خودروی فرسوده در کشور وجود دارد، به عدم توانایی کسب استانداردهای ۸۵ گانه خودروهای تولیدی اشاره کرده است. خودروهایی که با اضافه کردن پلاس یا اس به نام آنها بدون هیچ تغییری و یا دو رنگ شدن خودروها تنها برای افزایش قیمت انجام می شود و فاقد کیفیت لازم است و توانسته اند استاندارد بگیرند.

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت درخصوص اظهارنظرهای جانشین رئیس پلیس راهور درباره فرسودگی و عدم استاندارد خودروهای تولید داخل گفت: پلیس راهور بهتر است در گام اول ترافیک شهری و جاده ای را برطرف کند تا مردم بتوانند با آرامش رانندگی کنند و در گام دوم به کیفیت خودرو بپردازند.

امروز چهارشنبه سردار تیمور حسینی، جانشین رئیس پلیس راهور فراجا در پاسخ به اظهارات سخنگوی صمت در توییتر نوشت: از قدیم گفته اند؛ پیدا کنید پرتقال فروش را! خواستم بگویم؛ پرتقال فروش پیدا شد!