سرهنگ شریفی گفت: بزرگراههای حکیم ،هاشمی ،یادگار ،سلیمانی ، بابایی ، امام علی (ع ) ،باقری ،زین الدین ، اشرفی و چمران دارای ترافیکی روان هستند.

به گزارش  گویای  صنعت، سرهنگ علی اصغر شریفی گفت : با رصد مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز شنبه چهاردهم مرداد ماه نشان از خلوتی برخی معابر و بزرگراهها در سطح شهر تهران و احتمال افزایش تصادفات بخاطر افزایش سرعت ها توسط برخی از رانندگان دارد .
سرهنگ شریفی گفت : بزرگراههای : همت ، حکیم ، هاشمی ، یادگار ، سلیمانی ، بابایی ، امام علی (ع ) ، باقری ، زین الدین، اشرفی و چمران که معمولا پر ترافیک بوند الان در هر دو مسیر دارای ترافیکی روان و خلوت می باشد و در مسیر خیابان آزادی نیز در هر دو مسیر که معمولا در این ساعات متراکم بود وضعیت خوبی را شاهد هستیم .
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ افزود : همت ورودی توانیر ، شیخ فضل الله ، نواب ، تهران – کرج نیمه سنگین می باشد .
وی بیان داشت : برخی رانندگان ممکن است با دیدن خلوتی معابر شهر تهران ، قصد سرعت و سبقت جهت زودتر رسیدن و یا قصد انجام حرکات نمایشی و لایی کشی که به این دسته از رانندگان توصیه میگردد فریب خلوتی معابر را نخورند چرا که همیشه حادثه در کمین است و سرعت های بالا همیشه خطر ساز و خطر آفرین می باشند پس با رعایت قانون ، همواره با سرعت مقرره در سطح معابر خلوت صبجگاهی و خلوت تردد نمایید .
وی همچنین گفت : تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور کنترل سرعت ها و سبقت ها حضور دارند چرا که برخی رانندگان با دیدن خلوتی معابر برخی رانندگان ممکن است سرعت خودروی خود را بالا برده و باعث حادثه و تصادفات دلخراش شوند.
سرهنگ شریفی از رانندگان خواست چنانچه خودروی آنها دچار خرابی شد حتما در فاصله مناسب ۷۰ متری از مثلث استفاده نمایند تا رانندگان عبوری از وجود خودروی شما مطلع شده و تصادفی روی ندهد و توجه داشته باشند هیچگاه این وسیله هشدار دهنده را بر روی خودرو قرار ندهند.