سرهنگ رازقی گفت: طرح ممنوعیت تردد کامیونت ها همچنان پابرجاست.

به گزارش گویای صنعت، سرهنگ محمد رازقی درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت : با رصد مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز دوشنبه دهم مهر ماه از سطح معابر بزرگراههایی شهر تهران شاهد شروع ترافیک در مسیرهای غربی و شرقی به سمت مرکز شهر تهران و معابری پرتردد و دارای ترافیکی سنگین در سطح پایتخت بودیم .
وی ادامه داد : بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت آباد که انتهای بار ترافیکی این بزرگراه هم اکنون پل شهید باکری می باشد و همچنین ترافیک در بزرگراه شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح ، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری و در ادامه از اباذر ، دارای ترافیک سنگین می باشند .
سرهنگ رازقی افزود : بزرگراه علامه از دهکده ، بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) و در ادامه از سراج ، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) ، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی سنگین هستیم .
سرهنگ رازقی گفت : بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد ، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، ، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.
وی بیان داشت : خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از یادگار و جانبازان از میدان امام رضا (ع) ، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند و داخل تونل توحید ترافیک منظم و در حال حرکت می باشد .
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ همچنین گفت : تیم های پلیس راهور تهران بزرگ بمنظور اجرای طرح جناغی ها در معابر بزرگراهی حضور دارند تا از حرکت و تغییر مسیرهای ناگهانی خودروها جهت ورود به رمپ ها و خروجی بزرگراهها خودداری کرده و با این کار نظم خاصی را به معابر شهری می دهند .
وی افزود : ممنوعیت تردد کامیونت ها از تاریخ یکم مهر ماه ۱۴۰۲ لغایت ۱۵ مهر ماه از ساعت ۰۶ تا ۰۹ صبح صورت می گیرد و تردد کامیونت ها در سطح شهر تهران ممنوع است.