سرهنگ رزاقی گفت: بزرگراههای اشرفی ، امام علی (ع ) ،باقری، بابایی ، چمران ، آزادراه تهران کرج در هر دو مسیر دارای ترافیکی روان هستند .

به گزارش گویای صنعت، سرهنگ محمد رازقی درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت : با رصد مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز شنبه هجدهم شهریور ماه از سطح معابر بزرگراههایی شهر تهران داشتیم شاهد معابری خلوت در سطح پایتخت بودیم که همین موضوع شاید باعث افزاریش سرعت و سبقت ها توسط برخی رانندگان بی احتیاط و احتمال افزایش تصادفات گردد .
سرهنگ رازقی گفت : بزرگراههای صیاد، اشرفی و امام علی (ع ) ، یادگار، باقری همچنین محدوده آزادگان و آزادراه در هر دو مسیر دارای ترافیکی روان و خلوت می باشد و در مسیر خیابان آزادی ، مطهری ودماوند وضعیت خوبی را شاهد هستیم .
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ افزود : محدوده بزرگراه های همت از توانیروزین الدین وضعیت ترافیکی نیمه سنگین ولی در حال حرکت و در محدوده جنوب به شمال نواب ترافیک سنگینی را شاهد هستیم .
وی بیان داشت : برخی رانندگان ممکن است با دیدن خلوتی معابر شهر تهران ، قصد سرعت و سبقت جهت زودتر رسیدن و یا قصد انجام حرکات نمایشی و لایی کشی که به این دسته از رانندگان توصیه میگردد فریب خلوتی معابر را نخورند چرا که همیشه حادثه در کمین است و سرعت های بالا همیشه خطر ساز و خطر آفرین می باشند پس با رعایت قانون ، همواره با سرعت مقرره در سطح معابر خلوت صبجگاهی و خلوت تردد نمایید .
وی همچنین گفت : تیم های پلیس راهور تهران بزرگ بمنظور اجرای طرح جناغی ها در معابر بزرگراهی حضور دارند تا از حرکت و تغییر مسیرهای ناگهانی خودروها جهت ورود به رمپ ها و خروجی بزرگراهها خودداری کرده و با این کار نظم خاصی را به معابر شهری بدهند .
سرهنگ رازقی بیان داشت : با توجه به تغییر ساعات کاری کارکنان در شهر تهران و شناور شدن ساعات کاری و شروع ساعات کاری از ساعت ۷ صبح ترافیک متفاوت تری را نسبت به روزهای قبل شاهد خواهیم بود و در هفته های بعد شهریور ماه بدلیل مسافرت های شهروندان ترافیک کمتری را خواهیم داشت.