سرهنگ شریفی گفت: بزرگراههای بابایی ، امام علی (ع ) ، باقری ، اشرفی ، چمران دارای ترافیکی روان هستند .

به گزارش  گویای  صنعت، سرهنگ علی اصغر شریفی گفت : با رصد مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز یکشنبه هشتم مرداد ماه نشان از معابر و بزرگراههایی خلوت در سطح شهر تهران و احتمال تصادفات بخاطر افزایش سرعت ها توسط برخی از رانندگان دارد .
سرهنگ شریفی گفت : بزرگراههای باقری ، اشرفی و امام علی (ع ) ، صیاد ، یادگار همچنین محدوده نصر در مسیر غرب به شرق که معمولا پر ترافیک بود الان در هر دو مسیر دارای ترافیکی روان و خلوت می باشد و در مسیر خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق که معمولا متراکم بود وضعیت خوبی را شاهد هستیم .
ریس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ افزود : محدوده بزرگراه های نواب ، همت و زین الدین وضعیت ترافیکی نیمه سنگین ولی در حال حرکت می باشد .
سرهنگ شریفی گفت : در محدوده جنوب به شمال تونل توحید نیز شروع ترافیک را شاهد هستیم .
وی بیان داشت : برخی رانندگان ممکن است با دیدن خلوتی معابر شهر تهران ، قصد سرعت و سبقت جهت زودتر رسیدن و یا قصد انجام حرکات نمایشی و لایی کشی که به این دسته از رانندگان توصیه میگردد فریب خلوتی معابر را نخورند چرا که همیشه حادثه در کمین است و سرعت های بالا همیشه خطر ساز و خطر آفرین می باشند پس با رعایت قانون ، همواره با سرعت مقرره در سطح معابر خلوت صبجگاهی و خلوت تردد نمایید .
وی همچنین گفت : تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور کنترل سرعت ها و سبقت ها حضور دارند چرا که برخی رانندگان با دیدن خلوتی معابر برخی رانندگان ممکن است سرعت خودروی خود را بالا برده و باعث حادثه و تصادفات دلخراش شوند.
سرهنگ شریفی بیان داشت : رانندگان پس از خرابی، خودرو را به منتهی الیه سمت راست راه منتقل نمایند و حتما جهت اطلاع دیگر رانندگان و قبل از حادثه حتما از مثلث شبرنگ استفاده نمایند تا دیگر رانندگان نیز بتوانند به موقع از خرابی خوردوی شما مطلع و تصمیم درستی در انتخاب مسیر داشته باشند.