سرهنگ احسان مومنی گفت: زرنگ بازی ها به حرکت منظم و مرتب در خروجی رمپ ها تبدیل شده است.

به گزارش  گویای  صنعت، سرهنگ احسان مومنی در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبح روز دوشنبه بیست و دوم اسفند ماه ۱۴۰۱ اظهار داشت: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین های کنترل ترافیک داشتیم ، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در معابر شهر تهران در صبح امروز بودیم .
سرهنگ مومنی ادامه داد : بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد ، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از حدود شهید ستاری ، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک می باشند .
سرهنگ مومنی گفت : مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، ، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد ، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.
وی افزود : بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صیاد ، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) ، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم .
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ: خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و جانبازان از میدان امام رضا (ع) ، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.
سرهنگ مومنی گفت : تیم های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح و قبل از شروع ترافیک در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی ها بمنظور نظم بخشی به بزرگراهها در حال اجراست و زرنگ بازی ها به حرکت منظم و مرتب در خروجی رمپ ها تبدیل شده است و در سال آینده این کنترل ها توسط دوربین ها کنترل می گردد .
وی گفت : میدان جمهوری به سمت نواب یعنی دقیقا روی تونل توحید خلوت است و علت و اصرار تردد موتورسواران از داخل تونل توحید بی احتیاطی و اصرار به تخلف از سوی این قشر در تردد های روزانه است.