سرهنگ رزاقی گفت: ترافیک در بزرگراههای همت ، نواب ،زین الدین ،حکیم ، بابایی سنگین اما در حال حرکت است.

به گزارش گویای صنعت، سرهنگ محمد رازقی در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبح دوشنبه هجدهم اردیبشهت ماه ۱۴۰۲ اظهار داشت: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین های کنترل ترافیک داشتیم ، شاهد شروع ترددها و افزایش ترافیک در سطح معابر شهر تهران در صبح امروز بودیم .
سرهنگ رازقی گفت : همچنین در مسیر بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد ، جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت ، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد ، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان شروع بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.
وی افزود : در بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صیاد ، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) ، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد شروع بار ترافیکی هستیم .
سرهنگ رازقی ادامه داد : در بزرگراه های شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از حدود شهید ستاری ، شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد ، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک در حال حرکت می باشد .
وی بیان داشت : خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و جانبازان از میدان امام رضا (ع) ، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی و در حال حرکت هستند .
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ بزرگ بیان داشت : تیم های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی ها بمنظور نظم بخشی به بزرگراهها در حال اجراست .
وی به رانندگان توصیه داشت : توقفات دوبله باعث ترافیک می شود و رانندگان نمی بایست هر جایی که خواستند پارک نمایند چرا که این کار باعث ایجاد ترافیک می شود وی همچنین از رانندگان خواست متناسب با مقصد ، سفر خود را مدیریت نموده و با استفاده از مسیریاب های داخلی مسیر کم ترافیک تر و درست تر را انتخاب نمایند.