سرهنگ مومنی گفت: زین الدین ، صیاد شیرازی،اشرفی اصفهانی،شیخ فضل الله خلوت ؛ لیکن بزرگراههای همت ،نواب ،حکیم ، بابایی سنگین و پر ترافیک است.

به گزارش  گویای صنعت، سرهنگ احسان مومنی در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبح شنبه بیست و سوم اردیبشهت ماه ۱۴۰۲ اظهار داشت: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین های کنترل ترافیک داشتیم ، شاهد شروع ترددها و افزایش ترافیک در معابر اصلی و بزرگراهی شهر تهران از ساعات ابتدایی صبح امروز بودیم .
وی افزود : در بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صیاد ، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) ، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد شروع بار ترافیکی هستیم .
سرهنگ مومنی گفت : در مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت ، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد ، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد ، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان شروع بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.
سرهنگ مومنی ادامه داد : در بزرگراه های شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از حدود شهید ستاری ، شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد ، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح تا ستاری دارای ترافیک در حال حرکت می باشد .
وی بیان داشت : خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و جانبازان از میدان امام رضا (ع) ، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی و در حال حرکت هستند .
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بزرگ بیان داشت : تیم های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی ها بمنظور نظم بخشی به بزرگراهها در حال اجراست .
سرهنگ مومنی گفت : متاسفانه در سال گذشته ۱۰ نفر از موتورسواران در داخل تونل های شهر تهران بدلیل تصادف جان خود را از دست دادند . تردد موتورسواران در داخل تونل ها ممنوع است زیرا موتورسیکلت بر روی دوچرخ در حال حرکت است و با کوچکترین انحراف و ضربه واژگون شده و از آنجا که دیواره های تونل ها از بتن ساخته شده به محض برخورد سر موتورسواران با آن موجب حوادث غیرقابل جبران برای موتورسواران خواهد شد .
وی از راکبین موتورسیکلت خواست بدلیل انباشت گازهای آلاینده در داخل تونل ها و احتمال واژگونی ناگهانی موتورسیکلت بدلیل بیهوشی و تصادفات بدون برخورد ، از تردد داخل تونل ها جدا خودداری نمایند و همواره از کلاه ایمنی و استاندارد جهت ترددهای خود در سطح شهر استفاده نمایند.