سرهنگ شریفی گفت: رانندگان از توقف در محل پارک جانبازان و معلولین جدا خودداری نمایند.

به گزارش گویای صنعت، سرهنگ علی اصغر شریفی در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبح روز شنبه ششم اسفند ماه ۱۴۰۱ اظهار داشت: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین های کنترل ترافیک داشتیم ، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در معابر شهر تهران در صبح امروز بودیم .
وی افزود : بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صیاد ، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) ، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم .
سرهنگ شریفی ادامه داد : بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد ، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از حدود شهید ستاری ، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک می باشند .
سرهنگ شریفی گفت : مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، ، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد ، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.
وی بیان داشت : خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و جانبازان از میدان امام رضا (ع) ، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.
سرهنگ شریفی افزود : تیم های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی ها بمنظور نظم بخشی به بزرگراهها در حال اجراست .
وی از راکبین موتورسکیت خواست بدلیل انباشت گازهای سمی در داخل تونل ها و احتمال بیهوشی و تصادفات بدون برخورد جدا خودداری نمایند .
وی گفت : رانندگان از توقف در محل پارک جانبازان و معلولین جدا خودداری نمایند چرا که این محل ها مخصوص و جهت پارک این عزیزان طراحی و تعبیه شده است و پارک کردن دیگر رانندگان در این محل ها می تواند برای این عزیزان مشکل ساز باشد و اعمال قانون را از سوی پلیس برای رانندگان متخلف در پی داشته باشد.