سرهنگ شریفی گفت: ترددها از محورهای غربی وشرقی به سمت مرکز شهرمی باشد.

به گزارش گویای صنعت،  سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت : با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز دوشنبه ۱۵ آبان ماه ۱۴۰۲ از سطح معابر بزرگراههایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع ترافیک در مسیرهای غربی و شرقی به سمت مرکز شهر تهران و معابری پرتردد و دارای ترافیکی سنگین در سطح پایتخت بودیم .
سرهنگ شریفی افزود : بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) ،بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه علامه از دهکده ، بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) و در ادامه از سراج ، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی سنگین هستیم .
وی ادامه داد : بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت آباد ، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح ، حکیم درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری ، دارای ترافیک سنگین می باشند .
سرهنگ شریفی گفت : در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان ، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد ، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.
وی بیان داشت : خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از یادگار و جانبازان از میدان امام رضا (ع) ، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند و داخل تونل توحید ترافیک منظم و در حال حرکت می باشد .
وی همچنین گفت : تیم های پلیس راهور تهران بزرگ بمنظور اجرای طرح جناغی ها در معابر بزرگراهی حضور دارند تا از حرکت و تغییر مسیرهای ناگهانی خودروها جهت ورود به رمپ ها و خروجی بزرگراهها خودداری کرده و با این کار نظم خاصی را به معابر شهری می دهند .
وی افزود : صبح امروز بدلیل برخورد سواری پژو با سمند در مسیر بزرگراه آزادگان سواری سمند واژگون می گردد که در این مسیرب شاهد ترافیک مقطعی به همین دلیل بودیم که لازم است رانندگان قبل از آنکه بخواهند تغییر مسیر دهند حتما از راهنما جهت اطلاع دیگر رانندگان استفاده نمایند و حتما در حین ترددهای خود تمام حواس خود را به رانندگی معطوف دارند تا شاهد اینگونه حوادث در سطح معابر نباشیم.