سرهنگ شریفی گفت: بزرگراه شهید همدانی غرب به شرق به دلیل نصب و احداث یک پل مسدود است.

به گزارش گویای  صنعت، سرهنگ علی اصغر شریفی گفت : با رصدی که از طریق دوربین های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراههای پایتخت در صبح دوشنبه ۵ تیرماه ۱۴۰۲صورت پذیرفت ، شاهد شروع ترافیک صبحگاهی و حجم بالای ترددها در سطح معابر شهر تهران بودیم.
وی در ادامه با بیان اینکه در محدوده بزرگراه شهید آبشناسان در هر دو مسیر شرق به غرب و غرب به شرق شاهد ترافیک روان و بدون مشکلی هستیم، گفت: امروز محدوده بزرگراه یادگار امام به سمت شمال و محدوده زیرگذر شیخ فضل‌الله نوری نیز ترافیک روانی را در حال حاضر تجربه می‌کند.
سرهنگ شریفی ادامه داد : بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت آباد ، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری ، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک می‌باشند و هر لحظه به حجم ترافیک این مناطق افزوده می‌شود.
سرهنگ شریفی گفت: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد ، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.
وی افزود: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) ، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) ، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم .
سرهنگ شریفی افزود : تیم های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در بسیاری از تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی ها بمنظور نظم بخشی به بزرگراهها در حال اجراست .
وی با بیان اینکه در محدوده بزرگراه شهید همدانی به دلیل احداث یک پل و پشت سر گذاشتن مراحل نصب عرشه آن از شب گذشته شاهد انسداد مسیر شرق به غرب آن بودیم، گفت: در حال حاضر مراحل نصب عرشه این پل در مسیر شرق به غرب به پایان رسیده و بازگشایی شده است و اما هم اکنون مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید همدانی به منظور ادامه کار نصب این پل و اتمام آن مسدود است لذا از مسافرانی که معمولا از غرب تهران و از سمت کرج قصد ورود به مرکز پایتخت را دارند توصیه می‌کنیم از آزادراه‌های مجاور استفاده کنند تا پشت ترافیک ناشی از انسداد این محدوده قرار نگیرند.