حجت الاسلام ادیانی گفت: به سرنوشت طاغوت دچار خواهیم شد، اگر یاد خدا را فراموش کنیم، خانواده ها بایستی ولایت امام علی علیه‌السّلام و ولایت فقیه را به فرزندان بیاموزید.

به گزارش گویای صنعت، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سیدعلیرضا ادیانی در جلسه توانمند سازی مدیران تبلیغات و روابط عمومی ساعس انتظامی(۱۲آذر ماه مشهد مقدس بصورت وبینار)گفت: سوال اساسی این روزها این است که چرا اغتشاشات وجود دارد؟ باوجود این همه دشمن خارجی و داخلی بعد از انقلاب اسلامی، وجود فتنه و اغتشاشات دور از ذهن نیست ، چون دشمن مشکلش، ایران نیست بلکه با اسلام و حاکمیت آن در کشور مشکل دارند و با تمام توان قصدشان ضربه زدن و حتی براندازی نظام است.

وی ادامه داد: البته ما نباید نسبت به کارهای ضد فرهنگی آنان، بی تفاوت باشیم چون تا روزی که این سرزمین مهد پرورش پاکباختگان صدیقه اطهر باشد، آنها با این تفکر مخالفند.اگر دشمنی نکنند، اغتشاش نکنند، باج نخواهند ، جای سوال است.به تعبیر سید اسلام آنها از اسلام ناب محمدی و قوی می ترسند.البته همیشه این نزاع و درگیری ، بنا به یک سنت الهی، بین جبهه کفر و توحید وجود داشته و دارد.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در ادامه افزود:
چهره کفر را هیچ وقت فراموش نکنید،جبهه شرک، جبهه طاغوت، جبهه شیاطین …چه مرئی و چه نامرئی را هیچ وقت فراموش نکنید،این عده هیجانی که آمدند ،این عده احساسی که آمدند، اینها بازیگران کارگردان‌های نامرئی دشمن هستند
و دشمن از جایی ضربه میزند که شما نمی‌بینید و گمان نمی کنید،لذا یک لحظه غفلت از دشمن، ممکن هست حادثه های شدیدتر از این را خلق کند.پس این اغتشاشات امری طبیعی و این اولین و آخرین فتنه نخواهد بود.

نماینده ولی فقیه در انتظامی کل کشود خاطر نشان کرد : انس به قرآن و مفاهیم آن را در بین کارکنان نهادینه کنید .

ریاست محترم ساع.س فراجا در پایان خاطرنشان کرد: به سرنوشت طاغوت دچار خواهیم شد، اگر یاد خدا را فراموش کنیم، خانواده ها بایستی ولایت امام علی علیه‌السّلام و ولایت فقیه را به فرزندان بیاموزید.