پذیرش مسئولیت از سوی افراد میبایست همراه با تعهد در اجرا و عمل به وظایف قانونی و شرعی است مراسم گلریزان و جمع آوری کمک های نقدی مردم و خیرین جهت ساخت و توسعه زمین ورزشی شهر قلعه نو امشب باحضور سرزده استاندار تهران و همراهی فرماندار ویژه شهرستان ری در قلعه نو برگزار شد.

به گزارش گویای صنعت، مراسم گلریزان و جمع آوری کمک های نقدی مردم و خیرین جهت ساخت و توسعه زمین ورزشی شهر قلعه نو امشب باحضور سرزده علیرضا فخاری استاندار تهران و همراهی مهدی باب الحوائجی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در قلعه نو برگزار شد.

در این مراسم که باحضور تعدادی از مسئولین بخش قلعه نو، اعضای شورای اسلامی شهر، جمعی از ورزشکاران و قهرمانان ملی و استانی و اهالی قلعه نو بویژه قشر جوان و نوجوان برگزار گردید، بخشی از هزینه های لازم جهت ساخت و توسعه زمین ورزشی قدیمی شهر قلعه نو با جمع آوری کمک های نقدی خیرین و علاقه مندان به ورزش در قالب مراسم گلریزان تأمین گردید.

استاندار تهران در این مراسم در سخنانی با ابراز خرسندی از حضور در جمع شهروندان بویژه جوانان و ورزشکاران قلعه نو، گفت: رسیدگی به امورات مردم اصلی ترین وظیفه مسئولین است و در قبال آن نیز هیچ منتی بر عهده مردم عزیزمان نیست. پذیرش مسئولیت از سوی افراد میبایست همراه با تعهد در اجرا و عمل به وظایف قانونی و شرعی باشد.

فخاری ادامه داد: امروز کشور عزیز ما درحال رشد و توسعه بوده و نیازمند کمک و یاری عموم مردم و اقشار مختلف جامعه است. حضور، وجود، عزم و اراده شما نوجوانان و جوانان عزیز برای عزت بخشی، تعالی و توسعه همه جانبه کشور یک امر واجب و ضروریست.

وی در ادامه با توصیه نوجوانان و جوانان به امر تحصیل و علم اندوزی بیان کرد: شما فرزندان عزیز ایران برای ساخت آینده کشور و جامعه میبایست در امر تحصیل و کسب دانش و معرفت همت نموده و تمامی تلاش خود را برای خدمت به کشور و هموطنان خود در آینده به کار بگیرید. بنده یقین دارم با اراده شما این کار انجام شدنی خواهد بود.

استاندار تهران در پایان به برخی مطالبات شهروندان قلعه نو اشاره کرد و گفت: ساخت کمربندی شهر قلعه نو، تخریب و نوسازی بافت فرسوده و توسعه و تجهیز فضای ورزش عمومی از مطالبات اصلی مردم قلعه نو می باشد که در همین راستا تاکنون اقداماتی انجام شده که انشاالله با مساعدت و نظر مثبت مجموعه استانداری و هماهنگی و مدیریت فرماندار محترم شهرستان ری اقدامات خوب و اثرگذاری در آینده جهت رفع این مطالبات مردمی صورت خواهد پذیرفت.