همزمان با فرارسیدن ولادت باسعادت حضرت زینب سلام الله علیها و گرامیداشت روز پرستار، صبح امروز معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری باحضور در مجموعه آموزشی و درمانی بیمارستان فیروزآبادی با پرستاران شاغل در این مجموعه دیدار و با اهداء شاخه های گل این روز را به آنها تبریک گفت.

به گزارش گویای صنعت، همزمان با فرارسیدن ولادت باسعادت حضرت زینب سلام الله علیها و گرامیداشت روز پرستار، صبح امروز مهدی باب الحوائجی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری باحضور در مجموعه آموزشی و درمانی بیمارستان فیروزآبادی با پرستاران شاغل در این مجموعه دیدار و با اهداء شاخه های گل این روز را به آنها تبریک گفت.

در این برنامه که باحضور شیخ محمدی سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری، امینی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری و طیبی رئیس بیمارستان برگزار شد، فرماندار ویژه شهرستان ری باحضور در بخش های مختلف مجموعه با پرستاران و کارکنان شاغل دیدار و گفتگو کرد.

باب الحوائجی در این برنامه با تجلیل از مقام پرستاران در خدمت رسانی بی منت به همنوعان خود، عنوان کرد: پرستاران شاغل در نظام سلامت ما، صبر و ایثار را از حضرت زینب کبری «س» الگو گرفته اند و نمادی از برای دیگران بودن و فداکاری در جامعه هستند.

وی افزود: پرستاران شریف شاغل در نظام بهداشت و درمان کشور به این حرفه صرفا به چشم یک شغل و منبع درآمدی نگاه نکرده و با عشق و علاقه خدمت به دیگر انسان ها در ایامی که یک فرد در حال تحمل سختی ها و رنج بیماری می باشد در کنار او ایستاده و تحمل این درد و مشقت را آسان تر می نمایند.

فرماندار ویژه شهرستان ری در پایان با تبریک بمناسبت فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت زینب «س» و روز پرستار ابراز امیدواری کرد با رفع برخی مشکلات و کاستی ها همچون تأمین نیروی انسانی مورد نیاز و بهبود شرایط کاری برای جامعه شریف و بزرگ پرستاری، شاهد رشد و ارتقاء کمی و کیفی در حوزه سلامت و درمان شهرستان ری باشیم.