حجت الاسلام ادیانی گفت: تلاش ها و مجاهدت‌های کارکنان خدوم انتظامی جمهوری اسلامی ایران در طول انقلاب اسلامی بی نظیر و پر ثمر بوده است.

به گزارش گویای صنعت، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در هفتمین جشنواره مالک اشتر فراجا اظهارداشت: درآستانه رویارویی و مقابله همه جانبه استکبار با ملت ایران قرار گرفتیم . تلاش ها و مجاهدت‌های کارکنان خدوم انتظامی جمهوری اسلامی ایران در طول انقلاب اسلامی بی نظیر و پر ثمر بوده است.

وی ادامه داد: امروز نظام و ملت سرافراز ایران اسلامی به وجود تک تک کارکنان مجاهد انتظامی افتخار می کنند و همه آنها برترهستند؛ چرا که همه هستی خود را کف دست گرفته و مظلومانه و مقتدرانه از ارزش های انقلاب و اسلام دفاع کردند و توطئه های مستکبرین را نقشه بر آب  و امنیت و آرامش را در کشور برقرار کردند.

حجت الاسلام ادیانی ادامه داد: رمز موفقیت مجموعه انتظامی در همه عرصه ها و صحنه ها و تسلط یافتن بر همه آشوبها و نقشه های دشمنان معنویت گرایی و تمسک به ثقلین و البته کارکنان انتظامی به معنای واقعی کلمه سرباز ولایت هستند؛ امروز همگان معترفند که مجموعه عظیم انتظامی با بصیرت و درک درست از حوادث توانسته به مثابه خاری در چشم بدخواهان و دشمنان ملت ایران اسلامی باشند و مانند خدمتگزاری صادق و پرتلاش همه داشته های مادی و معنوی خود را به جامعه اسلامی هدیه کند. این همان مظلوم مقتدر است که سنگ می خورد اما سنگ نمی زند. قدرت دارد اما به مردم تعرض و تعدی نمی کند.

وی با اشاره به اینکه  دشمنان ملت بدانند این مجموعه مهربان و مقتدر در مقابل گردنکشی های آنان ساکت نخواهد نشست و با آشوب‌گران و مخلان نظم و امنیت با قاطعیت و شدت برخورد خواهد کرد، گفت: من با اطمینان اعلام می کنم که تک تک کارکنان و مجاهدان فی سبیل الله با مجاهدت و تلاش های شبانه روزی که در همه ماموریت ها و در همه بخش های انتظامی داشتند و موجبات رضایت فرمانده معظم کل قوا و مردم عزیز را فراهم کردند برتر و شایسته‌ تقدیر و تمجیدهستند.