فخاری گفت: ۱۳ آبان روز انزجار از رژیم کودک‌کش صهیونیستی است.

به گزارش گویای صنعت، علیرضا فخاری استاندار تهران به مناسبت ۱۳ آبان ماه پیامی صادر کرد، متن پیام به این شرح است:

۱۳ آبان امسال بی شک به عنوان متفاوت ترین روز در تاریخ ثبت خواهد شد؛ چرا که نه تنها روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهان خوار است، بلکه فرصتی مناسب برای ابراز انزجار از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و اعلام حمایت و همبستگی با مقاومت اسلامی فلسطین است.

کشتار کودکان و زنان بی‌دفاع به عنوان یکی از فاجعه‌بارترین جنایات جنگی و نسل‌کشی تاریخی در همه جای جهان آشکار و‌ هویدا است. این جنایت با ثبت در تاریخ از مظلومیت کودکان، زنان و مردم بی‌دفاع غزه به جهان مخابره شده اگرچه همچنان مجامع بین المللی سکوت اختیار کرده اند، اما سند این جنایات وحشیانه و غیر انسانی به عنوان برگی ننگین در تاریخ، از این رژیم سفاک، ماندگار شد.

امروز جهان اسلام، فلسطین و کشتار بی‌دفاع مردمش را اولین مسئله خود می‌داند و بر همه ما واجب است که در مقابل این جنایات غیرانسانی بایستیم و با حضور و اعلام اعتراض در راهپیمایی ۱۳ آبان، جنایات این رژیم کودک‌کش و جعلی اسرائیل را به جهانیان و به خصوص مجامع بین‌المللی که چشم به روی چنین فجایعی بسته‌اند باز کنیم و محکومیت سران جنایتکار رژیم غاصب را رقم بزنیم.

رژیم صهیونسیتی و متحدان چون آمریکایش، باید بدانند که با وجود این کشتارهای غیر‌انسانی همان گونه که سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان دیروز در سخنرانی خود از مقام‌معظم رهبری(مدظله العالی) این‌سخنان را یادآور شد و گفت: “امام خامنه‌ای به ما در جنگ ۳۳ روزه گفت ما پیروز می‌شویم و ما پیروز شدیم. چند روز پیش هم فرمودند غزه و مقاومت قطعا پیروز خواهد شد.” ما نیز سخنان رهبر فرزانه انقلاب را با جان و دل گوش فرا می دهیم و با حضور در راهپیمایی۱۳ آبان جنایات اسرائیل و آمریکا علیه بشریت را بار دیگر محکوم خواهیم کرد.

ان شالله با این حضور، مقدمه ای برای جشن پیروزی مقاومت مردم فلسطین خواهیم شد.

علیرضا فخاری
استاندار تهران