ریاست محترم سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت آغاز هفته انتظامی پیام تبریک فرستاد.

به گزارش گویای صنعت،  ریاست محترم سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت آغاز هفته انتظامی پیام تبریک فرستاد،

متن پیام از این قرار است؛

 

بسمه تعالی

فرماندهان، رؤسا، مدیران و کارکنان محترم و خدوم انتظامی کشور

سلام علیکم
با سیر و حرکت زمان، بار دیگر هفته انتظامی فرا رسید تا فرصت مغتنمی را برای مرور مجاهدت های خاموش، مظلومانه و پر برکت شما سبزپوشان افتخار آفرین فراهم سازد. مجاهدت ها و خدمات گسترده، متنوع و سختی که زمان و مکان نمی شناسد، مرزها و بیابان ها، جاده ها و روستاها و شهرها، خشکی ها و دریاها و جای جای این کشور پهناور در تمامی لحظات روز و شب، شاهدان و ناظران صامت این حقیقت اند و تصدیق کننده این ادعای متین اند که شما با همه وجود و توان خود، در حال خدمت صادقانه و بی منت به ملت بزرگوار ایران اسلامی هستید. بر سخنوران و نویسندگان و اهل قلم و رسانه که شاهدان و ناظران ناطق اند، تبیین این حقایق برای مردم عزیز ما، یک مسئولیت حتمی دینی و اجتماعی است. مردم بیدار و بصیر ما همیشه در دوران سختی ها و بلایا و نا امنی ها حضور متعهدانه شما فرشتگان نجات و مردان امنیت آفرین را در کنار خود احساس و مشاهده کرده و قدردان شما بودند.
اقدام های شجاعانه و جهادی و صبر و استقامت مثال زدنی ۱۰۰ روزه سال گذشته شما در مقابله با آتش افروزان و اغتشاشگران که با طراحی و مهندسی پیچیده دشمن به صحنه آمده بودند مایه مباهات و سرافرازی انتظامی گردید و رضایت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را به ارمغان آورد و مصداق این آیه نورانی شدید که “وَأَن لَوِ استَقاموا عَلَى الطَّریقَهِ لَأَسقَیناهُم ماءً غَدَقًا”
اینجانب به عنوان سرباز ولایت، همچون همیشه به خدمتگزاری و نوکری شما که دل های رئوف و بازوان مقتدر برای مشکل گشایی مردم و کشور دارید افتخار می کنم و در هفته انتظامی نیز هیچ چیز شایسته تر و سزاوار تر از تشکر و قدردانی از مجاهدت ها و تلاش های بی وقفه و بی منت شما و همراهی خانواده های صبورتان نیست .
در پایان هفته انتظامی را به شما عزیزان و خانواده های محترمتان به ویژه خانواده محترم شهدای امنیت و جانبازان فداکار تبریک عرض نموده توفیق روز افزون شما را در همه عرصه های خدمت و زندگی، تحت عنایات امام عصر “عجل الله تعالی فرجه الشریف” و رهنمودهای مقام عظمای ولایت، حضرت امام خامنه ای “مدظله العالی” از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی ج.ا ایران
سید علیرضا ادیانی