فرمانده انتظامی شهرستان ری به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش گویای صنعت،  متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
۱۳ رجب المرجب روز میلاد مولود کعبه حضرت علی (ع) آغازگر اشاعه عدالت و ولایت و اسوه ایمان، شجاعت، شهامت، اخلاص است، یگانه مردی که در خانه کعبه چشم به جهان گشود و در خانه خدا نیز به رستگاری و لقای معبود رسید.
بی تردید حضرت علی علیه السلام یاور راستین و همیشگی پیامبر گرامی اسلام (ص)، در ترویج و گسترش دین مبین اسلام و ارزش های الهی و توحیدی آن، تلاش بسیار و نقش بسزایی داشته و عدالت بزرگترین شاخص بزرگ مردی است که در مسند قضاوت هیچگاه از آن عدول نکرد و همواره پیروان خود را به این امر الهی فرا خواند.
زندگی این امام بزرگوار سرشار از پند و عبرت و درس بندگی و ایثار برای همه ماست و امیدوارم بتوانیم در تمامی مراحل زندگی رفتار، کردار، گفتار و اعمال خود علی گونه باشیم.
اینجانب برخود لازم می دانم سالروز ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر و مرد را صمیمانه به رهبر انقلاب امام خامنه‌ای مدظله‌العالی ، مردم ولایتمدار شهرستان ری و تمام پدران بخصوص پدران شهدا تبریک و تهنیت عرض کرده و ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای همه عزیزان، امیدوارم با استعانت از خداوند منان، با سرلوحه قرار دادن منش و سیرت زندگانی امیر مومنان حضرت علی (ع) و ائمه اطهار (ع) در تمامی مراحل و ابعاد زندگی و در خدمتگزاری به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی کوشا باشیم.

“سرهنگ دوستعلی جلیلیان”
فرمانده انتظامی شهرستان ری