حجت الاسلام والمسلمین "سید علیرضا ادیانی" به مناسبت برگزاری باشکوه انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پیام تبریک صادر کردند.

به گزارش گویای صنعت، در متن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ملت شریف و مسئولیت شناس ایران اسلامی با زمان شناسی و بصیرت مثال زدنی خود بار دیگر حماسه آفریدند و دوستان انقلاب را در سراسر جهان خشنود و دشمنان این ملت را ناامید ساختند و روح تازه ای را در کالبد کشور و انقلاب اسلامی دمیده اند.
استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار و دولت های غربی و معاندان و جاهلان و فتنه گران و دنباله روهای داخلی آنان با انواع و اقسام توطئه و جنگ ترکیبی و شناختی، سعی در ناامید کردن مردم ایران داشته و ملت بصیر ایران بزرگترین کمپین تحریم انتخابات که از سال ۱۴۰۱ کلید خورده را شکست داده و دست رد به سینه آنان زدند.
ملت عزیز ایران با این حرکت حماسی و انقلابی خود، روح مقدس امام راحل عظیم الشان و ارواح طیبه شهدا و حاج قاسم عزیز را، که جمهوری اسلامی را حرم می دانست، شاد نمودند.
ازهمه جریان های سیاسی که با احساس مسئولیت در این آزمون سرنوشت ساز و برای رونق و با شکوه برگزار کردن انتخابات تلاش کردند و همچنین از مجریان و ناظران و همکاران پر تلاش خودم که در عرصه تأمین نظم و امنیت مجاهدانه تلاش نمودند، تشکر و قدردانی می کنم.
از خداوند متعال اقتدار، عزت و سربلندی روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی، رهبری عزیز و مردم همیشه در صحنه را خواستارم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی جمهوری اسلامی ایران
سید علیرضا ادیانی