دکتر حمیدرضا نجف پور کردی مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به مناسبت هفته معلم" پیامی فرستاد.

به گزارش گویای صنعت،  دکتر حمیدرضا نجف پور کردی مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به مناسبت هفته معلم” پیامی فرستاد:

متن پیام از این قرار است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

معلم امانت دار نسلی است که تمام مقدرات یک کشور به آن نسل سپرده می شود.
امام خمینی(ره)

هفته بزرگداشت مقام معلم و گرامیداشت یادو خاطره معلم شهید استاد مرتضی مطهری فرصتی مغتنم و ارزشمند است تا خاضعانه مراتب قدردانی خود را نثار عزیزانی نماییم که سفیر راستی و درستی و مروج اندیشه های ناب الهی و داعیه دار علم محوری، عقلانیت، بصیرت و معنویت می باشند.
یقینا معلمان عزیز در تربیت و تعالی و پیشرفت هر جامعه بویژه ایران اسلامی نقش بی بدیل دارند و از همین منظر است که حضرت امام خمینی(ره)، مأموریت معلمان را همتراز رسالت انبیاء تببین فرموده اند .
از این روست که معلم نقش انبیایی جامعه را به عهده دارد و به مثابه شمع عمل می کند و به محیط و کشور نورانیت می بخشد.
بدون شک فرهنگیان محترم عضو موسسه صندوق ذخیره، بزرگترین و گرانمایه ترین سرمایه موسسه هستند که با پس انداز تدریجی سرمایه های خود در طول دوران خدمت، نهال صندوق را آبیاری کردند و این نهال امروز به درخت تنومندی تبدیل شده و انتظار فرهنگیان عضو صندوق این است که از ثمرات این نهاد اقتصادی در دوره بازنشستگی بهره مند شوند.
در این راستا ضمن برنامه ریزی مبتنی بر عقلانیت سازمانی، تلاش های مجاهدانه ای طی یک سال گذشته جهت تحقق اهداف راهبردی و خواسته فرهنگیان عضو صندوق صورت پذیرفته تا اتفاق بزرگی به منظور اجابت مطالبه ۱۲ ساله آنان رخ دهد و طرح ارزش مالکانه اجرایی و سهام شرکت های تابعه موسسه به معلمان عضو صندوق طی اردیبهشت ماه جاری واگذار می گردد.
اجرای این طرح بزرگ نوید بخش عمل به وعده های تیم مدیریتی جدید و مسئولان دولت انقلابی در موسسه می باشد و امیدواریم برکات و حسنات این طرح عظیم بتدریج نصیب فرهنگیان محترم عضو صندوق و خانواده های گرانقدر ایشان گردد.
این مجموعه بیش از پیش نیازمند عنایت و توجهات حضرت حق و عنایات معصومین (ع) و شهداست وامیدوارم با تاسی از منویات امام خامنه ای که همواره بر توجه به معیشت معلمان تاکید فرموده اند، همچون سربازی به مثابه سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی عزیز به این قشر انبیایی جامعه خدمات عالمانه و صادقانه و خالصانه ارائه دهیم. انشالله .