فرمانده کل انتظامی کشور در پیامی به فرماندهان و پایوران فراجا در خصوص اجرای طرح عفاف و حجاب توصیه‏‎هایی را یادآور شد.

به گزارش گویای صنعت، سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی کشور به فرماندهان و پایوران فراجا در رابطه با اجرای طرح عفاف و حجاب به بیان توصیه‎ هایی پرداخت و در پیامی نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرماندهان و پایوران گرامی

خدای بزرگ را سپاسگزارم که در این برهه خاص و مهم از تاریخ کشور و انقلابمان به ما توفیق انجام وظیفه در راه نظم و امنیت و آسایش و آرامش جامعه را عطا فرموده است. هر ناظرِ بی طرفی می‌داند آنچه امروز شما عزیزان در سراسر کشور و در این سرزمین پهناور، انجام می‌دهید، بی تردید از جنس «جهاد فی سبیل الله» است و بی هیچ، اما و اگری اجر معنوی بالایی نصیب یکایک شما می‌سازد.

همکاران گرامی

من در این چند ماه اخیر شاهد بوده ام که یکایک شما، همچون همیشه در انجام ماموریت‌ها و طرح‌های بزرگ و کوچک پلیس، از هیچ تلاش و مجاهدتی فروگذار نکرده اید.

شما طرح‌های مقابله با پدیده سرقت و دیگر اقدامات مقابله با جرائم و کجروی‌های اجتماعی را با اقتدار و آمادگی و تبحر به اجرا در می‌آورید که هم موجب رضایت و آرامش مردم عزیزمان می‌شود و هم سیمای جامعه را از هر نوع انحراف و کژروی منزه می‌سازد.

اینک نیز متعهدانه و مسئولانه و با هوشمندی و هوشیاری، طرح حجاب و عفاف را بگونه‌ای به سامان می‌رسانید که پیامد آن بسط اخلاق و فضیلت مندی در جامعه و کسب اقتدار و اعتبار بیش‌تر برای فراجا است.

می‎بایست با اقتدارِ توام با رافت ضمن حفظ کرامات انسانی به ماموریت‎های محوله ادامه و آرامش و امنیت را در ابعاد مختلف برای شهروندان عزیز فراهم نمایید.

به همین سبب وظیفه خود می‌دانم از یکایک شما عزیزان صمیمانه تقدیر و برایتان از خدای متعال و حضرت، ولی عصر (عج)، موفقیت و بهروزی روزافزون را طلب نمایم.

احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران