حجت الاسلام ادیانی گفت: تاکید دائمی و هميشگی ما این است که باید کاری کنیم همه کارکنان شریف انتظامی و خانواده های محترمشان با قرآن مانوس باشند و دست کم پنجاه آیه از قرآن را تلاوت کنند.

به گزارش گویای صنعت، حجت‌الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در جلسه شورای عالی قرآن کریم سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی، بیان داشت: ماه رجب، ماه رحمت و مغفرت و استغفار است. فرصتی مغتنم برای انس هر چه بیشتر انسان با قرآن و دعا و ذکر است. عظمت ماه رجب به این دعاها و اذکاری است که از ناحیه معصومین علیهم السلام وارد شده است.

حجت‌الاسلام ادیانی گفت: هر کس با قرآن مانوس باشد، قرآن او را صیانت خواهد کرد و او را به خوبی ها و سعادت هدایت و رهنمون خواهد کرد. تاکید دائمی و همیشگی ما این است که باید کاری کنیم همه کارکنان شریف انتظامی و خانواده های محترمشان با قرآن مانوس باشند و دست کم پنجاه آیه از قرآن را تلاوت کنند.

وی افزود: باید تلاش کنیم که در برنامه‌های قرآنی سال ۱۴۰۲ از لحاظ کیفی و کمی رشد قابل توجهی داشته باشیم تا بتوانیم چند قدم به تربیت پلیس قرآنی در تراز انقلاب نزدیک شویم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی در ادامه گفت: برای اثر بخشی هر چه بیشتر برنامه های قرآنی باید برنامه ها با ابتکار و شیوه های نو و متناسب با نیاز مخاطبین برگزار کنیم و توسعه برنامه های قرآنی در مراکز دانشگاهی و آموزشی جزء اولویت های قطعی ما در سال آینده خواهد بود.