سردار "احمدعلی گودرزی" گفت: بر اساس ارزیابی قرارگاه فرعی فضای مجازی فراجا، قرارگاه فضای مجازی مرزبانی انتظامی با کسب امتیاز 100 (از 100) رتبه اول (ویژه 1) را در سطح انتظامی کشور کسب کرده است.

به گزارش گویای صنعت، سردار گودرزی با قدردانی از تلاش های معاونت فرهنگی و اجتماعی مرزبانی انتظامی افزود: این اقدام بسیار مبارک حاصل تلاش، روحیه اطاعات پذیری، مجاهدت، ایثارگری و ولایت پذیری افسران جنگ نرم و شناختی کارکنان معاونت فرهنگی و اجتماعی در اقصی نقاط مرزهای پهناور ایران اسلامی است که با تلاش شبانه روزی به این مهم دست پیدا کردند.
فرمانده مرزبانی انتظامی کشور با بیان اینکه دشمنان به دنبال جنگ ترکیبی با ایران اسلامی هستند، اظهار داشت: در بعد فرهنگی دشمن هر چه که توان داشته سرمایه‌گذاری کرده است، جنگ ترکیبی به این معناست که دشمن از یک میدان برای نبرد استفاده نمی کند بلکه از ابزارها و ظرفیت های مختلف استفاده می کند که باید در این زمینه با هوشیاری در میدان عمل حضور داشته باشیم.
سردار گودرزی با تأکید بر اینکه فضای مجازی یکی از مهم‌ترین ابزارها در حوزه جنگ شناختی است که باید به آن توجه کرد، گفت: قرارگاه فضای مجازی مرزبانی انتظامی باید طوری عمل کند که همواره در خط مقدم بوده و در مقام دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های اسلامی و انقلابی ملت ایران علیه استکبار در فضای مجازی برنامه ریزی کند.