کمیته امداد استان تهران بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد سال 1401 در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی استان به‌عنوان دستگاه برتر در راستای مأموریت ها و وظایف تخصصی معرفی شد.

به گزارش گویای صنعت، مراسم بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی استان تهران به‌منظور تجلیل از برگزیدگان خدمت و دستگاه‌های اجرایی برتر استان در سال ۱۴۰۱ با حضور فخاری استاندار تهران و جمع دیگری از مدیران و مسئولان کشوری و استانی در سالن همایش های خلیج فارس موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

در همین راستا بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۱ کمیته امداد استان تهران به‌عنوان دستگاه شایسته تقدیر در حوزه مأموریت ها و وظایف تخصصی معرفی شد.

در این مراسم با اهدای لوح تقدیر از سیدابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته امداد استان تهران تجلیل شد.

متن پیام تقدیر نامه مدیرکل کمیته امداد استان تهران در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی بدین شرح است:

جناب آقای سیدابوالفضل پرپنچی، مدیرکل محترم کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران

سلام علیکم

نظر به اهتمام و مساعی ارزشمند و صادقانه جنابعالی جهت تحقق اهداف دولت مردمی در سال «مهار تورم، رشد تولید» مفتخر به کسب عنوان « دستگاه شایسته تقدیر در حوزه مأموریت ها و وظایف تخصصی» در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی استان تهران در سال ۱۴۰۲ انتخاب می گردید.

امید است با توکل به خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مسیر پیشرفت و تعالی ایران اسلامی موفق و‌مؤید باشید.

علیرضا فخاری

استاندار تهران و رئیس ستادبیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی استان