رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف یکدستگاه خودوری بنز قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای  کشف شده را بیش از 100 میلیارد ریال برآورد نموده اند.

به گزارش گویای صنعت، سرهنگ “کارآگاه مهدی افشاری” توضیح داد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف محل دپوی خودوری قاچاق در محدوده سعادت آباد شدند.

ایشان عنوان داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص گردید یکدستگاه خودوری بنز اس۵۰۰ قاچاق در پارکینک برج صدرا واقع در سعادت آباد بلوار حق شناس دپو گردیده که به وسیله کامیون های خودوربر به این مکان منتقل و سپس تحویل مشتری می نماید.

جناب سرهنگ افشاری افزود: مامورین این پلیس محل موصوف را  بازرسی که مشخص گردید محل پارکینگ  برج بوده که مشاهده می نمایند یکدستگاه خودوری بنز اس۵۰۰ مشکی رنگ در طبقه منفی۲  این محل پارک و پلاک خودروی دیگر برروی آن نصب و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی بوده و کالاها در سامانه نیز ثبت نگردیده است.

این مقام انتظامی افزود: پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی گردید.

این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند، اضافه کرد: مبارزه با قاچاق کالا و ارز در جامعه انضباط اقتصادی را در پی دارد. لذا از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکارکالا با این پلیس به شماره های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ ویا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.