رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف یکدستگاه خودوری تویوتای لندکروز قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای  کشف شده را بیش از 80 میلیارد ریال برآورد نموده اند.

به گزارش گویای صنعت، سرهنگ کارآگاه “مهدی افشاری” توضیح داد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف محل دپوی خودوری قاچاق در محدوده اتوبان تندگویان شدند.

ایشان عنوان داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص گردید یکدستگاه خودوری تویوتای لندکروز قاچاق از تعمیرگاهی درمیدان فاطمی بسمت خارج تهران در حرکت است لذا مامورین این پلیس خودوری مذکور را در اتوبان تندگویان قبل از آزادگان مشاهده و خودوری مذکور را متوقف می نماید.

جناب سرهنگ افشاری افزود: در بررسی مامورین این پلیس مشخص گردید هیچگونه اسناد و مدارک دال بر اصالت خودرو وجود نداشته که پس از بررسی دقیق تر مشخص گردید شماره بدنه نصب شده در زیر شیشه جلو خودرو دست نویس بوده و شماره اصلی بدنه خودرو دارای دستور توقیف می باشد.

این مقام انتظامی افزود: پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی گردید.

این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۸۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند، اضافه کرد: مبارزه با قاچاق کالا و ارز در جامعه انضباط اقتصادی را در پی دارد. لذا از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکارکالا با این پلیس به شماره های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ ویا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.