ظهر امروز و در جریان گشت مشترک بازرسی از انبارهای بخش کهریزک با حضور بازرسان بخشداری کهریزک، کلانتری ۱۷۰کهریزک، اتاق اصناف شهرستان ری، اداره تعزیرات و شبکه بهداشت و درمان، دو انبار غیرمجاز شناسایی و پلمپ شد.

به گزارش گویای صنعت، ظهر امروز و در جریان گشت مشترک بازرسی از انبارهای بخش کهریزک با حضور بازرسان بخشداری کهریزک، کلانتری ۱۷۰کهریزک، اتاق اصناف شهرستان ری، اداره تعزیرات و شبکه بهداشت و درمان، دو انبار غیرمجاز شناسایی و پلمپ شد.

هادی بادلی سرپرست بخشداری کهریزک با اعلام این خبر گفت: یکی از این دو انبار دارای مواد غذایی و بهداشتی فاسد و تاریخ انقضا گذشته بود که تاریخ روی جلد محصولات پاک شده و توسط دستگاه‌های موجود تاریخ روز روی مواد غذایی درج می‌گردید.

وی ادامه داد: مواد غذایی و بهداشتی کشف شده در این انبار حدود ۱۰تن تخمین زده شده است و جزئیات آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

بادلی اظهار داشت: انبار دوم نیز دارای مواد اولیه توتون و تنباکو غیربهداشتی بود که با دستگاه‌ها بسته‌بندی و در قالب نشان‌های تجاری مختلف تولید می‌شد.

سرپرست بخشداری کهریزک یادآور شد: گفتنی است هر دو انبار متخلف با دستور دستگاه قضایی از سوی دادگاه بخش کهریزک، توسط شبکه بهداشت و درمان پلمب گردید.

وی افزود: در پایان از تمامی ارگان‌ها و دستگاه‌هایی که در گشت مشترک امروز حضور داشته و با دقت و سرعت‌عمل سبب‌ساز کشف این دو انبار غیرمجاز شدند، کمال تشکر و قدردانی را دارم.