رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف یکدستگاه لیفتراک قاچاق در پارکینگی  عمومی در تهران خبرداد و گفت: کارشناسان ارزش کالاها کشف شده را بیش از 150 میلیارد ریال برآورد نموده اند.

به گزارش گویای صنعت، سرهنگ “کارآگاه مهدی افشاری” توضیح داد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف پارکینگ نگهداری لیفتراک قاچاق در محدوده خیابان قزوین شدند.

ایشان عنوان داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص گردید یکدستگاه لیفتراک قاچاق در پارکنیگ عمومی در آدرس  خیابان قزوین دوراهی قپان جنب مسجد حاج عبداله دپو گردیده که سپس برای خریدار ارسال می نماید.

جناب سرهنگ افشاری افزود: مامورین این پلیس محل موصوف را  بازرسی که مشخص گردید محل یک باب پارکینگ عمومی بوده که در سامانه نیز ثبت نگردیده و مشاهده می نمایند یکدستگاه لیفتراک قاچاق در محل پارک که از مازنداران ترخیص و فاقد مدارک می باشد.

این مقام انتظامی افزود: لیفتراک کشف شده به رنگ طوسی نارنجی ساخت کشور ژاپن مدل ۲۰۰۷ که شماره شاسی و بدنه مخدوش شده بود. که پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی گردید.

این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند، اضافه کرد: با سرمایه گذاری در ورود و خروج کالای قاچاق و ارز نابودی صنایع کشور را هدف نگیرید. از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکارکالا با این پلیس به شماره های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ ویا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.