رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 10 هزار قلم انواع کالای قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای  کشف شده را بیش از 50 میلیارد ریال برآورد نموده اند.

به گزارش گویای صنعت،سرهنگ کارآگاه “هدایت بهرامی” توضیح داد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف محل دپوی کالای قاچاق در محدوده شهرری شدند.

ایشان عنوان داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص گردید ملکی واقع در روستای کاشانک محل دپوی کالای قاچاق توسط خودروهای شوتی است.

جناب سرهنگ بهرامی افزود: مامورین پایگاه جنوب این پلیس از محل بازدید که تعداد ۱۱ دستگاه خودوری شوتی در حال تخلیه با بوده و مقادیر زیادی انواه کالاهای قاچاق در محل موجود بوده.

این مقام انتظامی افزود: کالاها شامل ۵۴ دستگاه سوییچ شبکه، ۳۴۷۴ قلم کرم و شامپو، ۱۰۳ دست سرویس چینی آلات، ۱۵۳ رول پارچه،۱۴ عدد پیستون خودرو، ۱۵۷۵ ثوب پوشاک،۳۶۰ عدد قمقمه آب،۱۰۰۰ عدد چتر،۲۰۰۰ عددگل مصنوعی،۱۴۰ کیلوگرم ماده شیمیایی، تعداد ۱۲۲۵ عدد ماشین اصلاح بوده که پرونده ای در خصوص تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی گردید.

این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۵۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند، اضافه کرد: با این شیوه و شگرد قاچاقچیان حرفه ای برای قاچاق و فرار از دست قانون و عدم پرداخت حق و حقوق دولتی اقدام به قاچاق کالا می نمایند. با توجه به اینکه مبارزه با قاچاق کالا موجب رونق تولید وکاهش بیکاری می گردد و از اهم وظایف این پلیس است از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکارکالا با این پلیس به شماره های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ ویا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.