مردم نیکوکار استان تهران در راهپیمایی 22 بهمن بیش از یک میلیارد تومان کمک در اختیار کمیته امداد این استان قرار دادند که 620 میلیون تومان از این مبلغ به نیت کمک به زلزله‌زدگان آذربایجان غربی انجام شد.

به گزارش گویای صنعت،  محمد دهرویه، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران با اعلام این خبر گفت: مردم نیکوکار و خیران استان تهران در راهپیمایی چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیش از یک میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند.

وی افزود: از این مبلغ ۲۱۱ میلیون تومان صدقه برای کمک به خانواده‌های نیازمند پرداخت شده است.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران با اشاره به برپایی پایگاه‌های جمع‌آوری کمک برای زلزله‌زدگان آذربایجان غربی در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن، اضافه کرد: از این طریق نیز ۶۲۰ میلیون تومان کمک برای زلزله‌زدگان شهرستان خوی جمع‌آوری شد.
دهرویه خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار همچنین ۸۷ میلیون تومان برای تامین پوشاک و ۹۱ میلیون تومان نیز برای تامین دیگر مایحتاج خانواده‌های محروم و مستضعف کمک کردند.
وی از جذب حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در طول راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد و گفت: ۵۵۵ حامی جدید در مراسم گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر استان به طرح اکرام پیوسته و حمایت مادی و معنوی فرزندان ایتام و محسنین را برعهده گرفتند.