صائبی گفت: انتخابات اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان برگزار می‌شود.

به گزارش گویای صنعت، محمد صائبی با اشاره به برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان تهران اظهار داشت: با توجه به ساختار شورای هماهنگی استان تهران در مدت معین، افراد با شرایط و فعالیت مرتبط  در دستگاه‌های استان رزومه و درخواست‌شان را به اداره کل روابط عمومی استانداری تهران ارسال کردند‌.

وی ادامه داد: پس از بررسی اسامی، ۱۹ کاندیدا به صورت رسمی اعلام شد و در جلسه یکشنبه ۲۲ مردادماه که با حضور مدیران روابط عمومی استان تهران با حضور دارابی مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت کشور و استاندار برگزار می‌شود، مدیران به نامزدهای انتخاباتی خود رای می دهند.

جانشین رئیس و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان تهران خاطرنشان کرد: با اختیاراتی که شورای هماهنگی در سطح استان دارد،  پس از رای گیری و انتخاب اعضا اقدامات شایسته‌ایی در راستای اعتلا، انسجام و هماهنگی روابط عمومی‌ها در سطح استان برخواهیم داشت.

صائبی سپس گفت: این شورا به منظور ایجاد انسجام، اتخاذ شیوه های مناسب، هماهنگی در امور اطلاع رسانی و ایجاد وحدت رویه و با حضور همه مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و فرمانداری‌ها، شهرداری‌ها و بخشداری‌های استان تشکیل خواهد شد.

وی افزود: شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان به ریاست استاندار و در غیاب به جانشینی و دبیری مدیرکل روابط عمومی استانداری و با شرکت اعضا تشکیل و وظیفه‌ هماهنگی اطلاع رسانی را در استان بر عهده خواهد داشت.