سرداربهرامی گفت: از اهداف سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی در حوزه فضای مجازی، تربیت افسران جنگ نرم همچنین تربیت پلیس متخصص و متعهد در تراز انقلاب اسلامی است. چرا که با حضور فعال جوانان متخصص و متعهد در عرصه فضای مجازی می توان در این جنگ شناختی و ترکیبی طراحی شده توسط سرویس های جاسوسی آمریکا و ایادی آن به سلامت به سرمنزل مقصود که همان تعالی مادی و معنوی ایران عزیز اسلامی است؛ دست پیدا کرد.

به گزارش  گویای  صنعت، سردار محمد بهرامی معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور در جلسه توجیهی-تخصصی و آموزشی کاربران فضای مجازی عقیدتی سیاسی سراسر کشور مصادف با ایام عید غدیر در جوار بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) اظهار داشت: عید سعید غدیر مهم ترین اعیاد اسلامی است؛ که ما باید در این ایام با ولایت تجدید میثاق کنیم که از آرمان های این انقلاب و نظام با تمام وجودمان محافظت کنیم چرا که انقلاب اسلامی ایران برگرفته از غدیر و نظام الهی پیامبر گرامی اسلام(ص) است و در واقع امام بزرگوار ما ولایت به تاراج رفته امامان معصوم(ع) را با انقلاب اسلامی خود و با تکیه بر ایمان و قدرت مردم به آغوش اسلام بازگرداند.

معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور گفت:درس های متفاوتی از غدیر می توان گرفت؛ اولین درس، ولایتمداری است که اگر خدای نکرده از ولایت فاصله بگیریم دوباره به عقب و دوران خفت و خواری که در زمان شاه ملعون داشتیم بر خواهیم گشت و مورد ظلم و تجاوز و تعدی دشمنان اسلام قرار خواهیم گرفت. در واقع اگر بخواهیم ملتی سعادتمند و قدرتمند باشیم باید به ولایت متمسک شویم. دوم آنکه مخالفت با دستورات الهی و انبیاء و اولیای الهی سبب ضلالت و گمراهی خواهد شد. باید دستورات الهی را تابع باشیم تا در صراط مستقیم الهی قرار بگیریم. سومین درس این است که بدانیم ولایت و امامت ناجی اسلام و سبب پایداری و ماندگاری اسلام هستند و اسلام بدون ولایت بی معناست و خداوند سبحان با وجود غدیر و استمرار امامت و ولایت اسلام را زنده نگه داشت. ولایت، ضامن و نگه دارنده اسلام است که اگر ولایت نبود امروز از اسلام هم خبری نبود.
وی افزود: در اغتشاشات اخیر بیش از ۵۰ کشور با جنگ ترکیبی و با حمایت های مالی و رسانه ای خود از آشوبگران حمایت نمودند و ایران اسلامی را آماج نقشه های شوم خود قرار دادند، لیکن با حضور مردم با بصیرت و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، نقشه های این بدخواهان، نقشه برآب شد و امروز شما افسران جنگ نرم و فرهنگی می توانید با تولید محتوای فاخر و اثربخش با بیان حقایق و واقعیت ها با دروغ پردازی های دشمنان مبارزه و پوزه دشمنان را که هدفشان در این جنگ شناختی تغییر اذهان و افکار جوانان و خانواده ها است به خاک بمالید. سردار بهرامی افزود: امروز دشمنان با بزرگ جلوه دادن برخی مشکلات کشور که به سبب تحریم همین دشمنان بر ایران اسلامی تحمیل شده به دنبال تضعیف نظام و مردم هستند که یکی از راهکارهای مقابله با آن امید آفرینی و انعکاس دستاوردهای کشور در حوزه های مختلف نظامی، علمی و فناوری، پزشکی و … است.

سرداربهرامی در پایان گفت: از اهداف سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی در حوزه فضای مجازی، تربیت افسران جنگ نرم همچنین تربیت پلیس متخصص و متعهد در تراز انقلاب اسلامی است. چرا که با حضور فعال جوانان متخصص و متعهد در عرصه فضای مجازی می توان در این جنگ شناختی و ترکیبی طراحی شده توسط سرویس های جاسوسی آمریکا و ایادی آن به سلامت به سرمنزل مقصود که همان تعالی مادی و معنوی ایران عزیز اسلامی است؛ دست پیدا کرد.