شهردار منطقه یک در بازدید صبحگاهی از پروژه های اجرایی در حوزه های عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری و اجتماعی بیش از 16 پروژه را رصد و از نظر پیشرفت فیزیکی و سرعت بخشی به عملیات های اجرایی مورد پایش قرار داد.

به گزارش گویای صنعت، سید مهدی صباغ شهردار این منطقه در بازدید صبحگاهی ابتدای آذر ماه از پروژه های غربی و مرکزی منطقه یک که از ساعت ۶ بامداد به همراه معاونان و برخی مدیران اجرایی انجام شد ۸ پروژه عمرانی، ۲ پروژه ترافیکی، ۵ پروژه خدمات شهری و یک پروژه اجتماعی را رصد و با پیمانکاران و معاونان اجرایی هر پروژه در خصوص درصد پیشرفت فیزیکی، ریالی و اقدامات در حال اجرا گفتگو کرد و سرعت بخشی آنها را مورد تاکید قرار داد.

صباغ در اولین رصد صبحگاهی از سرای محله باغ فردوس که در ۵ طبقه و به مساحت یک هزار و ۶۵۰ متر مربع زیربنا به ارزش ۵۰ میلیارد تومان در حال احداث است بازدید کرد و سپس نصب المان های نوری در تقاطع ولیعصر(عج) – پارک وی که قرار است در ۶ نقطه از ورودی های منطقه یک نصب شوند را مورد بررسی قرار داد و در ادامه تجهیز سریعتر کارگاه جهت افزایش ظرفیت باربری با تقویت سازه پل چمران – یمن را خواستار شد.

شهردار منطقه یک همچنین در بازدید از پایانه های تابناک و ارم که عملیات مسقف سازی و توسعه در آنها در حال انجام است گفت: در این پایانه ها عملیات ایمن سازی، رنگ آمیزی پایه ها و سقف، احداث سرویس بهداشتی و نمازخانه در حال اجرا است.

صباغ در حوزه اجتماعی نیز از ساختمان مرکز فراهنگ دیدن کرد و تجهیز این مجموعه که محلی برای آموزش و دورهمی سالمندان است را مورد اهمیت دانست.

این مقام مسئول در بازدید از میدانگاه امامزاده صالح (ع) مراحل احداث ۱۴ چشمه سرویس بهداشتی که ۲ مورد آن برای معلولین است را رصد و دستور داد ورودی غربی این میدانگاه برای عبور موتورسواران بسته شود تا افراد پیاده با ایمنی بیشتری تردد کنند.

بهسازی کانال جعفرآباد ( مقصودبیک) پروژه دیگری بود که عملیات آرماتوربندی ، بتن ریزی و کف سازی تونل در آن در حال انجام و از پیشرفت ۷۰ درصدی برخوردار است و صباغ بر اطلاع رسانی این پروژه ها جهت آگاهی شهروندان از اقدامات اجرایی شهرداری در محلات و نواحی دهگانه تاکید کرد.

گفتنی است بازدید از اجرای ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع سنگفرش پیاده راه سربند و جانمایی گلدان های سنگی در این مسیر، آماده سازی زمین چمن بوستان روح اله و نورپردازی آن، سرویس بهداشتی بوستان نفس، مراحل احداث مجموعه فرهنگی گلابدره، کانال گلابدره و تاکید بر سرعت بخشی اجرای آن، دیوارسازی خیابان بوکان و… از دیگر پروژه های بازدید شده در این روز بود.